4x4 Yarışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

4x4 Yarışı Oyunu Oyna


4x4 Yarışı
; Yarışta aracınızı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Ancak araç havada iken çok dikkatli olmakta fayda var. Önemli noktada aracın sağlık durumu. Bu durumda önemli bir nokta. 4x4 yarışı oyununda iyi eğlenceler dileriz.

4x4 Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


4x4 Yarışı Oyunu 4340 kez oynandı. Araba Oyunları

176 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.42/10

Oyunu Paylaş:

4x4 Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazar 05 Ocak 2014
+0

pi

Misafir Oyuncu
Çarşamba 22 Mayıs 2013
+0

çok güzel çok beğendim

Misafir Oyuncu
Perşembe 02 Mayıs 2013
+3

servet

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motor Yarışı Zombi Motor Yarışı Yarış 4 tane zombinin katılımı ile gerçekleşiyor. Bu zombilerle yarış biraz farklı, motorlarda esneme olarak çok esnek, yollar tümsekli. Tekerlerinizin ilk önce yere teması size avantaj sağlayacaktır. Zombi Motor Yarışında rakiplerinizin arasından çıkıp ilerlemek için farklı stratejiler geliştirmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler. Zombi Motor Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Sünger Bob Traktör Yarışı Sünger Bob Traktör Yarışı Sünger Bob ile traktöre binin ve traktörler ile yarışın. Bütün yarışçıları geçmeniz gerekiyor. Traktörünüz ile hız sınırlarını zorlayın ve yarışı geçin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Sonic ve Simpson Yarışı Sonic ve Simpson Yarışı Oyun açıldıktan sonra play tuşuna bastığımızda Sonic veya Simpson dan birisini seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Çekişmeli sürecek olan Sonic ve Simpson Yarışında Z tuşu ile hızlanabilirsiniz.

Motorsiklet Yarışı Motorsiklet Yarışı Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz motorsiklet yarışı oyununda her bölümde 6 adet yarışçı ile mücadele ediliyor. Birbirinden farklı parkurlarda düzenlenen motorsiklet yarışında yoldan çıkmamaya gayret ederek, yıldırım topları ile hızlanarak rakiplerinize yetişebilir veya rakiplerinize fark atabilirsiniz. Yol üzerinde bulunan puanları da alarak, oyun sonunda yüksek skorlara imza atabilirsiniz. Bir spor oyunları sitesi olan Kral Penaltı Oyunları Sitesi, sizlere motor yarışları oyunlarında başarılar diler.

Motocross Yarışı Motocross Yarışı Oyunda birbirinden farklı parkurları ve zorluk seviyeleriyle, eski ateri oyunlarının bir motor yarışı oyununu hatırlatan Motocross Yarışı, sizlere ilk bölümde oyunu nasıl oynayacağınıza dair ipuçları da veriyor. Motocross Yarışı 16 yarışcının katılımıyla gerçekleşen, 2 etaptan oluşan parkurlarda gerçekleşiyor. Yön tuşları ile oyunu hareket ettirirken, space tuşu ile nitro kullanabiliyorsunuz. Oyun bitiminde, space tuşu ile ilerleyip menüleri geçebiliyorsunuz. Motocross Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Mario Araba Yarışı Mario Araba Yarışı Rakipsiz mario'nun bu kez kaplumbağa başına dert olacak. Çünkü kaplumbağanın aracını kontrol edeceğiniz için mario'nun lider olması imkansız olacak. Mario'nun rakibini kontrol ederek hem fizik gücünün hem de hızının iyi olmasında faydalanıp lider olarak oyunu tamamlayabilirsiniz. İlk olarak kaplumbağanın nasıl ilerilediğini anlayıp bir süre ona alışmanız yeterlidir. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak kendi etrafında dönen haritada liderlik için yarışabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario 3D Araba Yarışı Mario 3D Araba Yarışı Mario bu sefer araba yarışçısı olarak önümüze geliyor. Yön tuşları ile arabayı kontrol edip, space tuşuyla zıplayıp, c tuşuyla da bölüm başına verilen 5 araç ateş topunu diğer rakiplerinizi saf dışı etmek için kullanabileceğiniz Mario 3D Araba Yarışı oyunu toplam 3 bölümden oluşmaktadır. Yoldaki mantarları toplayarak ekstra puan kazanabilirsiniz. Mario 3D Araba Yarışı oyununda, kral penaltı oyunları başarılar diler.

Kağıt Uçak Yarışı Kağıt Uçak Yarışı Siz hiç kağıttan uçak yaptınız mı? Şöyle bir defter yaprağından, a4 olmasa da olur a5 boyutunda bir kağıttan güzelce özenle bir kağıt uçak yapıp ne kadar havada tutabildiniz? Malum rüzgarı arkasına aldığında bu kağıt uçaklar, baya bir uzağa gidebiliyorlar. Kağıt uçaklardan esinlenen oyun yapımcısı, sizlere bu oyunu takdim ediyor. Kağıt Uçak Yarışı oyununda mause ile engellere ve rakiplerinize çarpmadan ilerlemeniz gerekiyor. Aksi takdirde hız kaybediyorsunuz ve bu hız kaybı size oyunda çok gerilerde bitiş çizgisine varmanızı sağlayabiliyor. Kağıt Uçak Yarışı oyununda yukarı ve aşağı haraketlerle hızlanabiliyorsunuz. Kağıt Uçak Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler. Kral oyun ve diğer oyun sitelerine bir alternatif olarak kurulan Kral Penaltı oyun sitesinde futbol oyunları ön planda tutulmuştur. Ancak diğer spor oyunları ve oyun severlerin gözdesi olan farklı kategorilerdeki oyunları da sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Balon Patlatma Yarışı Balon Patlatma Yarışı Çok meraklı 2 tavşan balon patlatma konusunda çok yetenekli olduklarını durmadan söylüyorlar. Bu meraklı tavşanlar için bu balon şişirm hususunda hangisinin daha yetenekli olduğunu anlamak için bir yarışma düzenleniyor. Bu yarışmanın adı da Balon Patlatma Yarışı olarak tertip ediliyor. Balon Patlatma Yarışında, en önce kim balonu çok hızlı bir şekilde şişirip, kaktüs e değdirirse, tabii kaktüsün dikenleri de balonu patlatacaktır. O tavşan bölümü kazanmış oluyor. Toplamda 12 bölümden oluşan Balon Patlatma Yarışı, özellikle 5. bölümden sonra çok yorucu bir hal alıyor. Balon Patlatma Yarışı oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

4x4 Yarışı 4x4 Yarışı Yarışta aracınızı yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Ancak araç havada iken çok dikkatli olmakta fayda var. Önemli noktada aracın sağlık durumu. Bu durumda önemli bir nokta. 4x4 yarışı oyununda iyi eğlenceler dileriz. 4x4 Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.