Canavar Kamyonet

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Canavar Kamyonet Oyunu Oyna


Canavar Kamyonet
; Kamyonet ile biraz araba ezmeye ne dersiniz? Bu oyunda kamyonet ile nitro da kullanarak yıldızları toplayıp, arabaları ezerek puan toplayabilir ve üç özellik olan motor / hız / nitro özelliğinizi bir üst aşamaya kazandığınız puanları harcayarak geçip, aracınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Zorlu parkurlar sizi bekliyor. Canavar Kamyonet ile gerçi işiniz kolay ama ... İyi eğlenceler :)

Canavar Kamyonet oyununda kral penaltı, penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Canavar Kamyonet Oyunu 5811 kez oynandı. Araba Oyunları

308 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.1/10

Oyunu Paylaş:

Canavar Kamyonet Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Çarşamba 12 Şubat 2014
+0

süper oyun olmalı çok beğendim

Misafir Oyuncu
Salı 05 Kasım 2013
+3

ii oyun

Misafir Oyuncu
Salı 21 Mayıs 2013
+1

blactigerenes_34@hotmail.com bence canavar kamyonet oyunu güzel bir oyuna benziyor

Misafir Oyuncu
Perşembe 09 Mayıs 2013
+2

biraz hızlı ilerlesin

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tazmanya Canavarı Amerikan Futbolu Tazmanya Canavarı Amerikan Futbolu Tazmanya Canavarı için mükemmel bir oyun olan amerikan futbolunda topu eline alan tazmanya canavarı, hiç durmadan üstüne gelen futbolcuların, taşların ve hayvanların üstünden atlayarak 0 noktasına ulaşmaya çalışıyor. Tazmanya Canavarı Amerikan Futbolu oyununda 0 noktasına ulaştığında space tuşuna basarak bölümü tamamlıyor ve artık sinirine hakim olamayan Tazmanya Canavarı, ona karşı koşan tüm futbolcuları silip süpürmeye gidiyor ve böylece sahadan yok ettiği tüm futbolcular için ekstra puan topluyor. Amerikan Futbolu oyunu yön tuşları ve atlamak için space tuşu ile oynanıyor. Tazmanya Canavarı Amerikan Futbolu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Canavar Kamyonet Canavar Kamyonet Kamyonet ile biraz araba ezmeye ne dersiniz? Bu oyunda kamyonet ile nitro da kullanarak yıldızları toplayıp, arabaları ezerek puan toplayabilir ve üç özellik olan motor / hız / nitro özelliğinizi bir üst aşamaya kazandığınız puanları harcayarak geçip, aracınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Zorlu parkurlar sizi bekliyor. Canavar Kamyonet ile gerçi işiniz kolay ama ... İyi eğlenceler :) Canavar Kamyonet oyununda kral penaltı, penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Canavar Arabalar Canavar Arabalar Zorlu parkurda, engeller yetmiyor gibi birde arabayı yok etmek için azılı arabalar geliştirilmiş. Canavar Arabalar oyununda, birbirinden farklı ve zorlu bölümler mevcut. Oyunda, z ile turbo kullanırken, space tuşu ile de bomba atabilirsiniz. Yön tuşlarıyla arabay hareket ettirdiğiniz gibi havada taklalar atarak turbo kazanabilirsiniz. Penaltı Oyunları sitesi olan kralpenalti.gen.tr de spor oyunları / futbol oyunları haricinde bir çok kategoride hoşlanabileceğiniz oyunlar bulunmaktadır.