Minibüs Şöförü

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Minibüs Şöförü Oyunu Oyna


Minibüs Şöförü
; Oyun yüklendikten sonra, English veya Türkçe olarak dil seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz. Burada Türkçe oynamak isterseniz Türkçe ye tıklayıp, Minibüs Şöförü oyun menüsüne ulaşıyoruz. Sağ üst köşedeki OYNA tuşuna bastıktan sonra, Yeni Oyun butonuna tıklayıp, boş yazılarından bir tanesine tıklıyoruz. Burada oynadığımız Minibüs Şöförü oyununda kat ettiğimiz bölüm kaybı yaşamamak için bir isim giriyoruz. Daha sonrasında oyunun size nasıl oynanacağını anlatan ipuçlarından sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Minibüs Şöförü Oyununda, başlangıçta dolmuş durağında sıfır yolcu ile yola koyuluyorsunuz. Daha sonra önünüzde beliren yolcuları yol kenarına yaklaşarak alıyor ve inmek istedikleri noktalarda bırakıyor. Böylece para kazanıyorsunuz. Ayrıca polis aracının çevirme yaptığı sıralarda eğer ayakta yolcu varsa ceza yiyebilirsiniz. Bundan dolayı E tuşuna basmanız gerekecek. Böylece ayaktaki yolcular çömelerek arabada ayakta yolcu yokmuş süsü vereceksiniz.


Minibüs Şöförü Oyunu 1885 kez oynandı. Araba Oyunları

59 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.1/10

Oyunu Paylaş:

Minibüs Şöförü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Minibüs Şöförü Minibüs Şöförü Oyun yüklendikten sonra, English veya Türkçe olarak dil seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz. Burada Türkçe oynamak isterseniz Türkçe ye tıklayıp, Minibüs Şöförü oyun menüsüne ulaşıyoruz. Sağ üst köşedeki OYNA tuşuna bastıktan sonra, Yeni Oyun butonuna tıklayıp, boş yazılarından bir tanesine tıklıyoruz. Burada oynadığımız Minibüs Şöförü oyununda kat ettiğimiz bölüm kaybı yaşamamak için bir isim giriyoruz. Daha sonrasında oyunun size nasıl oynanacağını anlatan ipuçlarından sonra oyuna başlayabilirsiniz. Minibüs Şöförü Oyununda, başlangıçta dolmuş durağında sıfır yolcu ile yola koyuluyorsunuz. Daha sonra önünüzde beliren yolcuları yol kenarına yaklaşarak alıyor ve inmek istedikleri noktalarda bırakıyor. Böylece para kazanıyorsunuz. Ayrıca polis aracının çevirme yaptığı sıralarda eğer ayakta yolcu varsa ceza yiyebilirsiniz. Bundan dolayı E tuşuna basmanız gerekecek. Böylece ayaktaki yolcular çömelerek arabada ayakta yolcu yokmuş süsü vereceksiniz.