Savaş Arabası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Savaş Arabası Oyunu Oyna


Savaş Arabası
; Savaş arabanız ile düşmanlarınıza karşı savaşarak onların arabalarını yok etmeniz gerekiyor. Savaş arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, füze yollamak için Z tuşunu kullanarak, hızınızı arttırmak için ise X tuşuna basabilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.


Savaş Arabası Oyunu 7263 kez oynandı. Araba Oyunları

384 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.2/10

Oyunu Paylaş:

Savaş Arabası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 24 Şubat 2014
+0

çooooooooooooooook güzel

Misafir Oyuncu
Çarşamba 05 Haziran 2013
+2

güzel

Misafir Oyuncu
Cumartesi 27 Nisan 2013
+3

oyun çok güzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yarış Arabası Yarış Arabası Yarış arabası ile hız sınırlarını zorlayarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Bütün rakip yarışçıları geçmeniz gerekiyor. Yarış arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, Space tuşuyla sağ tarafta "READY" yazısını okuduğunuzda nitroyu kullanabiliyorsunuz. Ancak tavsiyemiz nitro biraz dolduktan sonra kullanmanız yönünde. P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Her oyun sonunda aracınızın özelliklerini arttırmanıza olanak sağlayan bir ekran önümüze geliyor burada hem özellikleri "UPGRADE" edebilir, hem de tolerans ayarları ile yola göre aracınızn özelliklerini kontrol edip, en uygun hale getirebilirsiniz... Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Uzay Gemileri Savaşta Uzay Gemileri Savaşta Uzayda, bölge gezegenlerini istila etmeye çalışan yabancı ve tanınmayan düşman gemilerine karşı bölge uzay karakolunda üst düzey bir alarm verilmeye başlandı. Kıdemli uzay çavuşlarına büyük görev düşüyor. Size de bir bölge verildi. Uzay Gemileri Savaşta oyununda gelen askerlere karşı space tuşuyla ateş açarken yön tuşları ile de uzay aracını yönlendireceksin. Bu sırada düşman askerlerinin manevralarını takip edip onlara büyük hezimetler uğratman gerekiyor. Kral Penaltı Oyunları, savaş oyununda başarılar diler.

Sünger Bobun Arabası Sünger Bobun Arabası Sünger Bob daha çok acemi, bilmeden bitmemiş bir yola girdi. Bu yolculuğunda Sünger Bob Arabası ile bu inşaası tamamlanmamış yolda ilerlerken sizde köprüler inşaa etmeniz gerekiyor. Oyunu oynamak biraz dikkat ve hız gerektiriyor. Yolun bittiği yerin sonuna ve tekrar başladığı yerin başına tıklayarak hemen köprüler oluşturmanız gerekiyor, yoksa Sünger Bob boşluğa düşüp yaralanabilir. İyi eğlenceler. Sünger Bobun Arabası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Savaşta Kralx Tank Savaşta Kralx Tank Bu oyunda birinci bölümde sadece sizden verilen görev zamanını dikkatlice kullanarak tankları park etmenizi isteyen Savaşta Kralx Tank oyununda, daha sonraki bölümlerde yön tuşlarının yanı sıra x tuşuyla ateş etmeniz istenecek. Ancak burada eğer konuşlanmanız yani durmanız gereken bölgede durmazsanız düşmana zarar veremeyeceksiniz. Süre dolmadan yerinize geçmeli ve düşman ordularını etkisiz hale getirmelisiniz.

Savaşçı Robot Adam Savaşçı Robot Adam Havadan ve karadan düşman askerlerinin taruzlarına karşılık Savaşçı Robot Adam ile lazer ve füze saldırısı ile düşmanları yok etmeniz gerekiyor. X tuşuyla lazeri z tuşu ile de füze atışı yapıyorsunuz. Toplamda 3 can hakkınızın bulunduğu Savaşçı Robot Adam oyununda lazer her zaman kullanabileceğiniz bir silah değildir. Yukarıdaki "UNIBEAM" kapsülü dolduğunda lazeri ateşleyebilirsiniz.

Savaş Uçağı Park Etme Savaş Uçağı Park Etme Savaş uçağını alanda gösterilen yere kadar park etmeniz gerekiyor. Pistte olan diğer uçaklara ve görevlilere çarpmadan gösterilen yere park etmeniz gerekiyor. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Savaş Tankı Savaş Tankı Savaş tankı ile orduları yenmeye hazır mısınız? Düşman askerleri pusuda sizi bekliyor. Onlar size saldırmadan hızlı bir şekilde ilk saldırıyı sizin yapmanız gerekli. Savaş Tankı oyununda tank ile düşman askerlerinin üstüne yürümeniz gerekiyor. Savaş Tankı bulunmanız gereken konuma geldiğinizde silahları aktif ediyor ve düşmana Savaş Tankının gücünü gösteriyor. Bu savaş oyununda size iyi eğlenceler. Savaş Tankı oyununda kral penaltı, penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Savaş Planı Savaş Planı Bir savunma - strateji olan savaş planı oyununda, ülkendeki kimyacıları iyi bir şekilde kullanabilmek, uygun kaleleri dikmek ve deniz üzerinden saldıracak olan vikingleri durdurmanız gerekmektedir. Savaş Planı oyununda stratejinizi iyi belirleyip kule alanları ve kuleleri güçlendirip ve birbirinden farklı teknikleri düşman askerlerini vurarak onlardan çıkan ganimetlerle yükseltebilirsiniz. Günler boyu sürecek bu akıncı harekatına karşı direnebilmek, çok iyi bir savaş planı yapmakla mümkün.

Savaş Arabası Savaş Arabası Savaş arabanız ile düşmanlarınıza karşı savaşarak onların arabalarını yok etmeniz gerekiyor. Savaş arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, füze yollamak için Z tuşunu kullanarak, hızınızı arttırmak için ise X tuşuna basabilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Sakız Savaşları Sakız Savaşları Uzaydan sakıza benzer yapısıyla sakız adını alan, dünya dışı saldırgan yaratıklarla dünyanın başı dertte. Sizi son teknoloji savunma zırhlarıyla donatan dünyanın ayakta kalan strateji ve savunma hattı bölge başkanlığı, yoğun istila altındaki bölgelere sizi gönderiyor. Sizden istenen istilacı sakız canavarlarını etkisiz hale getirmeniz. Sakız Savaşları oyununda w, a, s, d tuşları ile özel koruyucu askeri yönlendirirken, mause ile de hedef alıp düşmanları yok ediyoruz. Sakız Savaşları oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler. Kral oyun ve diğer oyun sitelerine bir alternatif olarak kurulan Kral Penaltı oyun sitesinde futbol oyunları ön planda tutulmuştur. Ancak diğer spor oyunları ve oyun severlerin gözdesi olan farklı kategorilerdeki oyunları da sizlere sunmaya çalışıyoruz.