Yarış Arabası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yarış Arabası Oyunu Oyna


Yarış Arabası
; Yarış arabası ile hız sınırlarını zorlayarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Bütün rakip yarışçıları geçmeniz gerekiyor. Yarış arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, Space tuşuyla sağ tarafta "READY" yazısını okuduğunuzda nitroyu kullanabiliyorsunuz. Ancak tavsiyemiz nitro biraz dolduktan sonra kullanmanız yönünde. P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Her oyun sonunda aracınızın özelliklerini arttırmanıza olanak sağlayan bir ekran önümüze geliyor burada hem özellikleri "UPGRADE" edebilir, hem de tolerans ayarları ile yola göre aracınızn özelliklerini kontrol edip, en uygun hale getirebilirsiniz... Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.


Yarış Arabası Oyunu 16826 kez oynandı. Araba Oyunları

1226 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.31/10

Oyunu Paylaş:

Yarış Arabası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 04 Mart 2014
+0

çok iğrenç

Misafir Oyuncu
Pazar 02 Mart 2014
+1

süper oyun tavsiye ederim çok güzell

Misafir Oyuncu
Cuma 28 Şubat 2014
+1

selam bu oyun süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Misafir Oyuncu
Cuma 14 Şubat 2014
+1

bu oyun güzel grafiklerini az daha güzel yapsaydınız iyi olurdu

Misafir Oyuncu
Çarşamba 12 Şubat 2014
+2

parola36 benim tanımışsınızdır

Misafir Oyuncu
Salı 11 Şubat 2014
+1

süper yaaaaaaaaaaaaaa­

Misafir Oyuncu
Cumartesi 01 Şubat 2014
+2

süper

Misafir Oyuncu
Cuma 17 Ocak 2014
+0

cok tatlı

Misafir Oyuncu
Perşembe 16 Ocak 2014
-2

damla korkmaz

Misafir Oyuncu
Perşembe 16 Ocak 2014
+1

sibel daştan

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Motor Yarışı Zombi Motor Yarışı Yarış 4 tane zombinin katılımı ile gerçekleşiyor. Bu zombilerle yarış biraz farklı, motorlarda esneme olarak çok esnek, yollar tümsekli. Tekerlerinizin ilk önce yere teması size avantaj sağlayacaktır. Zombi Motor Yarışında rakiplerinizin arasından çıkıp ilerlemek için farklı stratejiler geliştirmeniz gerekmektedir. İyi eğlenceler. Zombi Motor Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Yarış Arabası Yarış Arabası Yarış arabası ile hız sınırlarını zorlayarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Bütün rakip yarışçıları geçmeniz gerekiyor. Yarış arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, Space tuşuyla sağ tarafta "READY" yazısını okuduğunuzda nitroyu kullanabiliyorsunuz. Ancak tavsiyemiz nitro biraz dolduktan sonra kullanmanız yönünde. P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz. Her oyun sonunda aracınızın özelliklerini arttırmanıza olanak sağlayan bir ekran önümüze geliyor burada hem özellikleri "UPGRADE" edebilir, hem de tolerans ayarları ile yola göre aracınızn özelliklerini kontrol edip, en uygun hale getirebilirsiniz... Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Traktörlü Yarış Traktörlü Yarış Yön tuşlarıyla oynayabileceğiniz, araba yarışlarındaki kontrollerden biraz daha hassas olan traktör kontrolleriyle, 2 li yarışta rakibinizi geçmek için özellikle dönüşlerde açıyı biraz daha geniş almanız gerekmektedir.

Sünger Bobun Arabası Sünger Bobun Arabası Sünger Bob daha çok acemi, bilmeden bitmemiş bir yola girdi. Bu yolculuğunda Sünger Bob Arabası ile bu inşaası tamamlanmamış yolda ilerlerken sizde köprüler inşaa etmeniz gerekiyor. Oyunu oynamak biraz dikkat ve hız gerektiriyor. Yolun bittiği yerin sonuna ve tekrar başladığı yerin başına tıklayarak hemen köprüler oluşturmanız gerekiyor, yoksa Sünger Bob boşluğa düşüp yaralanabilir. İyi eğlenceler. Sünger Bobun Arabası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Sünger Bob Yarış Turnuvası Sünger Bob Yarış Turnuvası Sünger bu sefer de yarışmak istiyorum diye tutturdu. Sonrada hatrı sayılır arkadaşları tarafından bir turnuva düzenlendi. Sünger Bob Yarış Turnuvasında diğer turnuvaların haricinde, bölüm atladıkça Sünger Bob'un diğer arkadaşlarını da seçme şansı bulacaksınız, iyi eğlenceler. Sünger Bob Yarış Turnuvası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Sünger Bob Traktör Yarışı Sünger Bob Traktör Yarışı Sünger Bob ile traktöre binin ve traktörler ile yarışın. Bütün yarışçıları geçmeniz gerekiyor. Traktörünüz ile hız sınırlarını zorlayın ve yarışı geçin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Sonic ve Simpson Yarışı Sonic ve Simpson Yarışı Oyun açıldıktan sonra play tuşuna bastığımızda Sonic veya Simpson dan birisini seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Çekişmeli sürecek olan Sonic ve Simpson Yarışında Z tuşu ile hızlanabilirsiniz.

Savaş Arabası Savaş Arabası Savaş arabanız ile düşmanlarınıza karşı savaşarak onların arabalarını yok etmeniz gerekiyor. Savaş arabanızı Yön tuşlarıyla sürüyor, füze yollamak için Z tuşunu kullanarak, hızınızı arttırmak için ise X tuşuna basabilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Motorsiklet Yarışı Motorsiklet Yarışı Yön tuşlarını kullanarak oynayabileceğiniz motorsiklet yarışı oyununda her bölümde 6 adet yarışçı ile mücadele ediliyor. Birbirinden farklı parkurlarda düzenlenen motorsiklet yarışında yoldan çıkmamaya gayret ederek, yıldırım topları ile hızlanarak rakiplerinize yetişebilir veya rakiplerinize fark atabilirsiniz. Yol üzerinde bulunan puanları da alarak, oyun sonunda yüksek skorlara imza atabilirsiniz. Bir spor oyunları sitesi olan Kral Penaltı Oyunları Sitesi, sizlere motor yarışları oyunlarında başarılar diler.

Motocross Yarışı Motocross Yarışı Oyunda birbirinden farklı parkurları ve zorluk seviyeleriyle, eski ateri oyunlarının bir motor yarışı oyununu hatırlatan Motocross Yarışı, sizlere ilk bölümde oyunu nasıl oynayacağınıza dair ipuçları da veriyor. Motocross Yarışı 16 yarışcının katılımıyla gerçekleşen, 2 etaptan oluşan parkurlarda gerçekleşiyor. Yön tuşları ile oyunu hareket ettirirken, space tuşu ile nitro kullanabiliyorsunuz. Oyun bitiminde, space tuşu ile ilerleyip menüleri geçebiliyorsunuz. Motocross Yarışı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.