Araba Park Etme Oyunları

0/0

Araba Park Etme Oyunları Araba park etme oyunları bulunan kral penaltı sizler için araba park etme, araba park ve park oyunları bulunan siteniz.

Araba Park Etme Araba Park Etme Arabaları otoparkta park etmeniz gerekiyor. Başarılı bir şekilde arabaları gösterilen yere kadar götürüp park edeceksiniz. Arabaları Yön tuşlarıyla sürüyor, Ctrl tuşuyla gösterilen yere park ediyorsunuz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Sarı Taksi Park Et Sarı Taksi Park Et Araba park etme oyunlarını büyük küçük hepimiz severiz. Yapman gereken taksiyi hasar vermeden park etmelisin. Taksiyi kontrol etmek için Yön tuşlarını kullanmalısın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Minik Araba Park Et Minik Araba Park Et Bu kez mini bir arabamız var uzaktan kumandalı ve oda çok dağınık, malum çok fazla oyuncak var bir de park etmemiz gereken yerimiz de var bu dağınıklıkta bu minik arabayı park etmek beceri istiyor. Bunu becerebilecek kabiliyet sizde var mı? Minik Araba Park Et oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Alışveriş Merkezi Otoparkı Alışveriş Merkezi Otoparkı Dikkat: Oyunun açılması biraz uzun süre alabiliyor. Şimdiden oyunu oynamak isteyen oyunculara duyrulur.Alışveriş Merkezi Otoparkı oyununda size her bölümde bir araba verilip, işaretli yere arabayı park etmeniz isteniyor. Otopark içinde yön tuşları ile rahatlıkla kontrol edebileceğiniz aracı, düzensiz olarak yerleştirilmiş araçlara ve etraftaki nesnelere çarpmadan park edilmesi gereken noktaya arabayı götürüp, park alanında düzgün bir şekilde bize verilen alana park etmemiz gerekmektedir. Alışveriş Merkezi Otoparkı oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Yakıt Tankeri Park Etme Yakıt Tankeri Park Etme Yol üzerinde hiçbir noktaya çarpmadan tehlikeli bu aracı benzinliğe kadar götürmeniz gerekiyor. Benzinlikte belirli duraklarda benzin alıp yolunuza devam etmeniz gerekecek. Bu nedenle benzin alacağınız yerleri iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Benzin alırken tüm benzin istasyonlarındaki noktaları full olarak tamamlamanız gerekiyor. Yakıt tankerini kullanırken yoldaki diğer araçlara ve yol kenarlarına çarpmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer çarparsanız oyun yeniden başlayacaktır. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynamanız mümkündür. Benzini mouse ile doldurabilirsiniz. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz

Park Uzmanı Park Uzmanı Sırasıyla gelen araçları numaralandırılan park alanlarına götürüp sahiplerinin işleri bittikten sonra sizden araçları istemesiyle o araçları tekrar sahiplerine teslim etmeniz gerekiyor. Bu oyunda araçları kullanırken dikkat etmelisiniz. Çünkü genelde tek yöne giden araçlar sorun çıkartabiliyor. Müşterinin aracı kusursuz bir şekilde teslim almasını istiyorsanız park ettiğiniz araçları unutmadan sahibine teslim etmelisiniz. Araç sahipleri de bunun karşılığında size bir miktar para verecektir. Bu parayla sıradaki bölümlere geçebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca araca binmek için aracın yanına gidip space tuşuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz

Parkçı Kadın Parkçı Kadın Kadın şoförlerin ne kadar profesyonel olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle bu oyunda daha fazla dikkat etmeniz gerektiğinide tahmin edebiliyorsunuzdur. Bayanın kullandığı aracı park yerine götüreceğiniz bu oyunda hiçbir nesneye çarpmamanız gerekiyor. Nesnelere dikkat ederek park alanının tam ortasına aracı bırakmak istiyorsanız oyun hızlanmadan o noktaya ulaşmalısınız. Çünkü bir anda slow moddan çıkıyor ve kadının çarpması an meselesi oluyor. Park alanına götüreceğiniz her araç size diğer bölümün anahtarını verecektir. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşlarıyla oynaybilirsiniz. Aracı tam olarak park ettiğinizi düşünüyorsanız space tuşuna basmalısınız. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Lüks Araba Park Etme Lüks Araba Park Etme Amacınız size verilen lükse araçları hiçbir yere çarpmadan yerlerine park etmektir. Araçları park ederken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bazen görünmeyen bir park alanına gireceksiniz bazense karanlıkta sadece aracın farları ile ilerleyebileceksiniz. Bu nedenle çok hızlı gitmeniz önerilmez. Size verilen zamanı doldurmadan park yerine ulaşmak istiyorsanız sadece dikkatli bir şekilde aracı kullanmanız yeterlidir. Böylece sıradaki bölümleri görebilirsiniz ve oyundan yüksek puan alabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynamanız mümkündür. Yön tuşlarının yardımıyla aracı yerine götürebilirsiniz. Sizlere bu keyifli park etme oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Arabayı Park Et Arabayı Park Et Park etme oyununa başladıktan sonra size ok ile gösterilen arabayı, aynı bölümde 10 kez yeniden başlayabilme hakkını da göz önünde bulundurarak park edilmesi beklenilen işaretli bölgeye arkası back yazılı gelecek şekilde arabayı park etmemiz gerekmektedir. Oyunu bitirdikten sonra ilerleyen bölümlere de oyun bitiminde çıkan ekranın sol alt köşesinde bulunan Next Level butonuyla geçebilirsiniz. Bu arada not olarak paylaşalım İlerleyen bölümlerde trafikte işin içine girince aracı park etmek bir hayli zor hale geliyor. Nasıl Oynanır? Arabayı park et oyunu yön tuşlarıyla ve fren için de space kullanarak oynayabileceğiniz ilerledikçe zorlaşan bir park etme oyunudur. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Park Alanı Park Alanı Açılması için bir müddet beklediğimiz Park Alanı oyununda ana ekranda Play tuşuna bastığımızda karşımıza gelen level seçimi bölümünde ilk bölümü seçerek oyuna başlıyoruz. Oyuna başladığımızda dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan bir tanesi ekranın sol üst köşesindeki Damage yazılı bar. Park Alanı oyununda bölüm tekrarı yapmadan rahat bir şekilde bölümü geçebilmek için bu gösterge sıfırlanmadan aracımızı istenilen yönde park etmemiz gerekiyor. Oyunda bir diğer önemli nokta da aracı ok yönü ile gösterilen park alanına ok yönünü baz alarak önü veya arkası gelecek şekilde park etmemiz gerekiyor. Ayrıca yoldaki yarıklar da bir sıkıntı... Ayrıca park bölgesine geldiğimizde space tuşuna basıp arabayı tam bir şekilde durdurmamız gerekiyor. Nasıl Oynanır? Yön tuşları ya da w,a,s,d tuşlarıyla arabayı park alanında hareket ettiriyoruz. Yine bir çok park etme oyununda veyahut araba yarışları oyunlarında olduğu gibi space tuşu da fren için kullanılmaktadır. En kaliteli penaltı oyunları ve diğer bir çok futbol oyunu kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca çocukların severek oynadığı bir çok popüler oyunda kral oyun sitemizde mevcut. Ayrıca kız ve erkekler için oluşturulmuş kategorilerde popüler flash oyunlarını da sitede bulabilirsiniz.

Kral Hızlı Parkçı Kral Hızlı Parkçı Süper büyüklükte olan mağazanın erken saatlerinde park hareketleri başlamakta. Sizde yavaş yavaş hızlanarak müşterileri bekletmeden arabaları istenilen yerlere park edip, istenilen yerden de Kral Hızlı Parkçıyla beraber araçları alıp işaretli alanda müşterilere getirmeniz gerekiyor. Tabii 05:00 dk süreniz var. bu süre zarfı içerisinde en yüksek puanı almaya çalışıyoruz. Müşteriler arttıkça daha hızlı çalışmanız hata Kral Hızlı Parkçı hızlı hızlı koşmaya başlamalı... Nasıl Oynanır? Yön tuşları veya w,a,s,d tuşlarıyla aracı ve Kral Hızlı Parkçı kontrolünü sağlarken, space tuşuyla fren yapıyoruz. Ayrıca Parkçıyı koşturmak için Shift Tuşunu kullanıyoruz.

İş Makinaları Parkı İş Makinaları Parkı Bu oyunda birbirinden farklı hızda çeşitli iş makinalarını belirtilen park bölgelerine götürmekle görevlisiniz. Kamyonet, dozer ve benzeri makinaların farklı hızlarda ve manevra yeteneklerde olduğunu belirttikten sonra raylara dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Her level sonrasında artan zorluk derecesi yolda başlayan trafik yanı sıra karanlıkta park bölgesine gitmeniz gibi çeşitli seviyeler mevcuttur. Yukarıda belirtilen 5 hakkınızı tüketmeden tüm oyunları bitirmeniz gerekmektedir. Nasıl Oynanır? Yön tuşları ile iş makinalarını kralpenaltix.com oyuncuları yön tuşlarıyla park alanına getirmeleri gerekiyor. Yön tuşları hareket yapısı oldukça basit olan İş Makinaları Parkı oyununda bir üst bölüme klavye üzerinden bölümü tamamladıktan sonra space tuşu ile geçilebilir.

Hızlı Park Et Hızlı Park Et Kral Penaltı X sitesi olarak, Hızlı park et oyununu araba park oyunlarını seven oyunculara sunuyoruz. Hızlı park oyununda engelleri aşarak park alanına aracı park etmemiz gerekiyor. Nasıl Oynanır? Yön tuşlarıyla Oynanan Hızlı Park Et oyununda 10 can hakkınız vardır. Araç biraz seri olduğundan yön tuşlarına olan yaklaşımınızda bundan dolayı doğru orantılı olmalıdır.

En Geri Araç Park Etme En Geri Araç Park Etme Park etme oyunları genellikle sizden istenen bölgeye aracı nasıl sokarsanız sokun parkı başarıyla yerine getirdiğinizi ve bir sonraki bölüme geçmeye hak kazandığınızı yazan bir sayfayla yönlendirecektir. En Geri Araç Park Etme oyununda ise aracı kesinlikle geri geri park etmeniz gerekmektedir. Zaten park etmeniz gereken bölgeye geldiğinizde back yazılı ok işaretini göreceksiniz. Kralx oyununda aracı geri geri bölgeye yanaştırıyoruz ve bölümü tamamlıyoruz. Kralx park etme oyununda her bölümde en fazla 3 kez hata yapma imkanımız bulunmaktadır.

Hızlı ve Öfkeli Araba Parketme Hızlı ve Öfkeli Araba Parketme 10 tane hata hakkımız olan bu parketme oyununda diğer parketme oyunlarında ilk bölümde genelde trafik olmamasına karşın Hızlı ve Öfkeli Araba Parketme oyununda ilk bölümden itibaren trafikle iç içesiniz. Yön tuşlarıyla oynayabildiğiniz Kralx oyununda fazla gaza basmamanızı tavsiye ediyoruz. Araç çok seri olduğundan özellikle virajlarda ve engelli bölümlerde hafif hafif gaza dokunmanız sizin için daha yararlı olacaktır.

0/0