Bebek Albümü

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Bebek Albümü Oyunu Oyna


Bebek Albümü
; Bebekler her halukarda çok sevimliler. Ancak saçları, gözleri, ten renkleri gibi farklılıkları ve bizlere daha yakın hissetmemize sebep olacak özellikleri bulunabiliyor. Bebek Albümü oyununda, sizin seçimlerinize göre bu parametreleri bebeüe uygulayarak, albümünüze ekleyebileceğiniz küçük sevimli bir bebek resmi ortaya çıkartabilirsiniz.


Bebek Albümü Oyunu 1444 kez oynandı. Bebek Oyunları

22 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5/10

Oyunu Paylaş:

Bebek Albümü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 16 Ocak 2014
+0

cok güzel

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şirin Bebek Banyo Şirin Bebek Banyo Menü ekrana geldiğinde sol alt köşedeki "PLAY" tuşuna basıyoruz. Sonra tekrar sağ alt köşede bulunan "PLAY" tuşuna basıyoruz. Sonra da "Go" tuşuna basıp, oyuna başlıyoruz. Mause ile şirin bebeğe ya istediklerini getiriyoruz. Ya da onu istediği yere götürüyoruz :) Şirin Bebek Banyo oyunu Şirinler Köyünde geçmektedir. Şirinler köyünde şirin bebeği güzel bir şekilde banyo yaptırıp, ona cici elbiselerini giydirmemiz gerekiyor...

Mutlu Bebek Mutlu Bebek Bir bebeği mutlu etmek için hangi meteryalleri kullanmak gerekir? Mutlu Bebek oyununda, sağ tarafta bulunan malzemeleri ve fonksiyonları kullanarak onu mutlu etmeye çalışıyoruz. Bebek mutlu olduğunda bize puan kazandıran bu oyunda, en altta bebeğin mutluluk seviyesi var. Bu seviyeye göre de seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu bebeği mutlu etmek baya bir zor, fare yardımı ile oynayabileceğiniz Mutlu Bebek oyununda bebek oyunlarını sunan kral penaltı eğlenceli vakitler diler. Mutlu Bebek oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Bebek Temizliği Bebek Temizliği Bebekler... Bebek oyunları arasında bulunan Bebek Temizliği oyununda, bebeğin duşunu yaptırmak, saçlarını kurutmak, havlu ile silmek ve yatırmak gibi adımları bulunan kısa vadelİ görevler bulunmaktadır. Bebeğin Temizliğini yaptıktan sonra bulunduğu oda, dış manzara, örtü gibi nesneleri farklılaştırabileceğimiz oyunda başarılar dileriz.

Bebek Besleme Bebek Besleme Kapsamlı olarak bir bebek besleme oyunu olan bu oyunda oyuna başlamadan oyun tanıtımı yer almaktadır. Talimatları okuyarak bebeğin bakımını yapabilir, ay ve ay bebeğin gelişimini sürdürebilirsiniz. Kral Penaltı, bebek ile sizi başbaşa bırakıyor ve esenlikler diliyor :)

Bebek Bakımı Bebek Bakımı Minik bebeklerin bakımını yaparak onları mutlu etmelisiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Bebek bakıcılığı, karşıdan nasıl gözüküyor. Bilinmez ancak, bu bebekleri gördükten sonra istekleri bitmeyen ve sizin ellerinize bakan minik bebekleri mutlu etmek için bir hayli uğraşmanız gerekiyor. Bebek Bakıcı oyununda, bebeklerin ihtiyacı olan meteryallere tıklayarak ve sürükleyerek bebeklere götürmeniz gerekiyor. Bebek Bakıcısı oyununda penaltı oyunları olan kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Bebek Albümü Bebek Albümü Bebekler her halukarda çok sevimliler. Ancak saçları, gözleri, ten renkleri gibi farklılıkları ve bizlere daha yakın hissetmemize sebep olacak özellikleri bulunabiliyor. Bebek Albümü oyununda, sizin seçimlerinize göre bu parametreleri bebeüe uygulayarak, albümünüze ekleyebileceğiniz küçük sevimli bir bebek resmi ortaya çıkartabilirsiniz.

Barbie Bebek Bakıcısı Barbie Bebek Bakıcısı Barbie, normal yaşantısının dışına çıkarak bir bebek bakımı evi kurmaya karar verdi. Ve her bölümde kendini geliştirerek daha fazla bebeğe bakmaya başladı. Barbie Bebek Bakıcısı oyununda bebekler ile nasıl ilgileneceği size öğretiliyor. Ancak bebeklerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde vermeniz de en önemli noktalardan. Çünkü memnuniyete göre bölüm sonunda kazandığınız puanlarla alışveriş yaparak bakım evini daha da gelişmiş bir hale getirebilirsiniz. Tabii bu durumda daha çok müşteriye hitap edebilirsiniz. Barbie Bebek Bakıcısı oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...