Noel Baba Asmaca

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Noel Baba Asmaca Oyunu Oyna


Noel Baba Asmaca
; Noel Babayı asan ipten onu kurtarman gerekiyor. Düşmanlar tarafından asılan Noel Babayı ipten kurtarmalısın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.


Noel Baba Asmaca Oyunu 22586 kez oynandı. Beceri Oyunları

1336 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.62/10

Oyunu Paylaş:

Noel Baba Asmaca Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Salı 11 Şubat 2014
+0

idare ederr bi oyun

Misafir Oyuncu
Pazartesi 27 Ocak 2014
+0

yavaş yüklenior

Misafir Oyuncu
Cuma 24 Ocak 2014
+5

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Misafir Oyuncu
Cumartesi 18 Ocak 2014
+5

süper

Misafir Oyuncu
Cuma 17 Ocak 2014
+7

bence güzelll

Misafir Oyuncu
Pazar 22 Aralık 2013
+6

üffffffffffffff 28. sevie yapılmıooo

Misafir Oyuncu
Cuma 22 Kasım 2013
+2

bence çok güzel :.)

Misafir Oyuncu
Pazartesi 18 Kasım 2013
-1

çok berbat bir oyun hiç beğenmedim tekrar yeni oyun yapın

Misafir Oyuncu
Pazartesi 28 Ekim 2013
+3

noelbabanızı...

Misafir Oyuncu
Salı 13 Ağustos 2013
+4

çok güzel noel baba küfür edenlere bakma sen

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Dadı Baba Süper Dadı Baba Baba dadı da mı olurmuş!? Hemde süper bir dadı, elinde televizyon kumandası ile koltuğuna kurulmuş bu dadı ile baya bir işimiz var. Süper Dadı Baba oyununda, her görev içinde ayrı bir oyun mevcut. Bu oyunları tamamlamadan görevleri yerine getirmiş sayılmıyor ve süre git gide azalmaya devam ediyor. Bölüm atlamak ve bebeğe bakabilmek için görevleri bir bir geçmek gerekiyor. Süper Dadı Baba oyununda spor oyunları sitesi olan kral penaltı başarılar diler.

Noel Baba Savaşta Noel Baba Savaşta Avrupada bir çok çocuğun inandığı her ne kadar farklı bir olayda nitelendirilse de çocuklara oyuncak getiren hayali bir kahraman olduğunu unutmamakla birlikte noel baba sevimli ve tonton olarak resmedilegelmiştir. Noel Baba Savaşta oyununda yön tuşları ile savaşta bulunduğu askerleri space tuşuyla dondurup, sonra yine dondurduğu askerin üzerinde iken space tuşuna basıp yuvarlıyor. Ara bölümler sonrasında finallerin bulunduğu Noel Baba Savaşta oyununda kral penaltı başarılar diler.

Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Noel Baba bu sefer Kral Penaltı ile penaltı atıyor. Noel Baba ile penaltıdan gol atın. Topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayın ve frikikten golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Noel Baba Fırlat Noel Baba Fırlat Yurt dışında küçük çocuklara masal olarak anlatılan, sevimli karakter Noel Baba, bu sefer kutuplarda. Önüne Çıkan uçurumun diğer tarafına geçmek için Noel Babayı Fırlatmamız gerekiyor. Noel Baba Fırlat oyununda, mause ile ilk tıklamada fırlatma aracını harekete geçiriyoruz. Daha sonra basılı tutarak, uçuruma gelmeden mauseyi bıraktığımızda Noel Babayı fırlatmış oluyoruz. Noel Babayı en ileriye fırlatan oyuncu, en yüksek skoru yapmış sayılır. Tekrar Fırlatma oyununu oynamak istediğinizde sağ üst köşedeki "THROW AGAIN" butonuna tıklamanız yeterlidir. Kral Penaltı Editörü olarak, en yüksek 246.9 puan elde ettim. Bakalım siz ne kadar puan elde edeceksiniz.

Noel Baba Asmaca Noel Baba Asmaca Noel Babayı asan ipten onu kurtarman gerekiyor. Düşmanlar tarafından asılan Noel Babayı ipten kurtarmalısın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.