Frikik Oyunları

0/1

Frikik Oyunları Frikik oyunları sizler için frikik atma oyunları, frikik çekme oyunları daha birçok frikik oyunu ekleyerek frikik oyunları oynamanızı sağlıyoruz.

Efsane Frikik Efsane Frikik Frikikten gol atarak ne kadar iyi bir frikikçi olduğunu göstermelisin. Frikik at ve gole çevir. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik, en iyi takımlar ile frikik çekerek şampiyon olmaya çalışacaksın. Rakiplerin de en az senin kadar iyi frikik çekiyorlar. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Muhteşem Frikik Muhteşem Frikik Muhteşem bir frikik atarak gol atmalısın. Frikikten gol at ve frikik yeteneğini göster. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Türkçe olarak hazırlanmış mükemmel bir frikik oyununda, topun yönünü, yüksekliğini, falso derecesini ve hızını belirlemeli ve şut çekmelisiniz. Frikikten gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Frikik Ustası Frikik Ustası Roberto Baggio frikik ustası ile frikikten goller atın. Roberto Baggio topun yönünü, hızını ve falsosunu dengeleyin ve frikikten ustaca gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Zorlu Frikik Zorlu Frikik Zorlu bir frikik kullanarak frikikten gol atmalısınız. Frikikleri kullanın ve gol atın. Ne kadar usta bir frikikçi olduğunuzu gösterin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

David Beckham Frikik David Beckham Frikik David Beckham mükemmel İngiliz Futbolcu ile frikikten gol atmaya çalışıyorsunuz. David Beckham ile gol atın. Frikik ustası sizi bekliyor. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Frikik Frikik Efsanevi bir frikik çekerek goller atman gerekiyor. Frikikten golleri atarak ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu göstermen gerekiyor. Space tuşu ile topun hızı, yüksekliği ve falsosunu ayarlamanız mümkün. Rakip takımı yenmeniz için şut atışlarınızın başarılı olması gerekiyor. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Frikik Kullan Frikik Kullan Baraja doğru mükemmel bir frikik kullanacaksın. Frikik kullanarak goller atmalısın. Kaleyi nişan al ve göndereceğin şutlar ile frikik at. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Zor Frikik Zor Frikik Uzak mesafeden zorlu bir frikik kullanacaısınz. Kullandığınız frikik ile golü atmalısınız. Başarılı bir şekilde frikikten golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Harika Frikik Harika Frikik Harika futbolcunuz çok iyi frikik kullanıyor. Futbolcunuz ile frikik kullanarak goller atmalısınız. Başarılı bir şekilde golleri atın ve oyunu kazanın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

2012 Frikik Turnuvası 2012 Frikik Turnuvası Bu turnuva çok çetin geçecek, bir çok ülkenin katılımıyla gerçekleşene 2012 Frikik Turnuvasında heyecan zirve yapmış durumda, top sizin kontrolünüzde, sizin atışlarınız ile tribünler coşacak. Topa fare (mause) yardımıyla müdahil olup atışlarınızı yapabilirsiniz. 2012 Frikik turnuvasında iyi eğlenceler. Bu arada, falso vermeyi unutmayın :) Mini Kafa Futbolu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Usta İşi Frikik Usta İşi Frikik Frikik için iyi hesap yapmak gerekiyor. Sizden pas bekleyen takım oyuncularınız var. Onlara pas verip gol atabilir veya direkt kaleye atabilirsiniz. Usta İşi Frikik oyununda kaleci ve baraj işini laikiyle yerine getiriyor. Bu yüzden işiniz biraz zor. Usta bir firikikçi kendini belli eder. Oyunda 3 skala mevcut. Birincisi (soldan sağa) topun hızı, İkincisi topun yönü, Üçüncüsü ise falso verme dir. Usta İşi Frikik oyununda iyi eğlenceler. Usta İşi Frikik oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Basit Frikik Şut Çekme Basit Frikik Şut Çekme Şut çekerken, frikik oyununda kalecinin bulunduğu yeri ve barajı da hesaba katmamız gerekiyor aksi takdirde top baraja çarpabiliyor veya kalecide kalabiliyor. Belirtmek gerekiyor ki toplamda 10 adet şut çekme hakkınız bulunuyor. Bundan dolayı en çok gol atan en yüksek puanı toplamış oluyo... Basit Frikik Şut Çekme Oyununu Nasıl Oynanır? Topun üzerindeki ok, topun gideceği istikameti gösterirken, bu istikameti uygun bulduğunuzda Basit Frikik Şut Çekme oyununda mausenin sol tuşuna dokunuyoruz ve bırakmadan karşımıza çıkan, sol taraftaki gösterge ile şutun hızını ayarlayıp mauseyi bırakıyoruz ve gerisi sizin hesaplarınıza kalmış oluyor :) Basit Frikik Şut Çekme oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Beckham Frikik Beckham Frikik tuşuna basarak oynamaya başlayabileceğiniz frikik oyununda şut çekmek için topun bir bölgesine basılı tutarak yön ayarları yaptıktan sonra denge göstergesini de ayarlayıp mausun tuşunu bırakmak yeterlidir. Beckham Frikik oyununda topa yükseklik kazandırmak için topun en üstünden tutmak kaidesiyle mausu tutup aşağıya çektikçe yüksekliğin arttığı görülmektedir. İyi eğlenceler. Beckham Frikik oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Frikik Atışı Frikik Atışı Frikik atışında, baraj işin rengini bir hayli değiştirmekte. Frikik Atışı oyununda barajın üstünden aşırarak veya barajın sağından - solundan topu geçirerek kalecinin uzanamayacağı bir köşeye topu atarak gol atmaya çalışıyoruz. Toplamda 10 skor elde etmeye çalıştığımız bu frikik oyununda topu size açık renk ile gösterilen alanda geriye doğru oyuncunuzu mause yardımıyla çekerek, mausenin sol tuşuna basarak şut çekiyoruz. Frikik Atışı oyununda toplamda 10 kaçırma hakkımız bulunuyor ve başarılı bir atış yaptıktan sonra bir sonraki şut skorumuzu elde etmek için sağ üst köşede ortaya çıkan next tuşuna basıyoruz. Frikik Atışı oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Şut Çek Şut Çek Şut çekmek için bir çok ayrıntı var, oyunu oynadıkça iç detayları fark edeceğiniz futbol oyunları kategorisi altında frikik oyunlarından olan şut çek oyununda, barajın sağından solundan üstünden kaleye topu göndermeye ve gol atmaya çalışacaksınız. Şut Çek oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Artislik Penaltı Artislik Penaltı Sağ tarafta gözüken rüzgar yönünü hesaba katarak, alttaki güç göstergesinde, istediğiniz seviyeye geldiğinde, mause ile pozisyonu belirleyip kaleye atış yapıyoruz. Artislik Penaltı oyunu, sokakta geçmektedir. İlerleye bölümlerde sadece penaltı modu değil, barajda karşısınıza çıkabilir. Bunun için etkili atışlar gerçekleştirmeniz gerekiyor. Artislik Penaltı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

0/1