Muhteşem Frikik

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Muhteşem Frikik Oyunu Oyna


Muhteşem Frikik
; Muhteşem bir frikik atarak gol atmalısın. Frikikten gol at ve frikik yeteneğini göster. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.


Muhteşem Frikik Oyunu 3018 kez oynandı. Frikik Oyunları

43 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.28/10

Oyunu Paylaş:

Muhteşem Frikik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Frikik Zorlu Frikik Zorlu bir frikik kullanarak frikikten gol atmalısınız. Frikikleri kullanın ve gol atın. Ne kadar usta bir frikikçi olduğunuzu gösterin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Zor Frikik Zor Frikik Uzak mesafeden zorlu bir frikik kullanacaısınz. Kullandığınız frikik ile golü atmalısınız. Başarılı bir şekilde frikikten golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Usta İşi Frikik Usta İşi Frikik Frikik için iyi hesap yapmak gerekiyor. Sizden pas bekleyen takım oyuncularınız var. Onlara pas verip gol atabilir veya direkt kaleye atabilirsiniz. Usta İşi Frikik oyununda kaleci ve baraj işini laikiyle yerine getiriyor. Bu yüzden işiniz biraz zor. Usta bir firikikçi kendini belli eder. Oyunda 3 skala mevcut. Birincisi (soldan sağa) topun hızı, İkincisi topun yönü, Üçüncüsü ise falso verme dir. Usta İşi Frikik oyununda iyi eğlenceler. Usta İşi Frikik oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Türkçe olarak hazırlanmış mükemmel bir frikik oyununda, topun yönünü, yüksekliğini, falso derecesini ve hızını belirlemeli ve şut çekmelisiniz. Frikikten gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Süper Frikik Süper Frikik Oldukça zor gol yapabileceğiniz bu oyunda kalecinin zayıf noktalarını öğrenmeniz gerekiyor. Kalecinin zıpladığı noktalar sabit olduğu için gol atma olasılığınız yüksektir. Gol atmak için kalecinin tersine veya kalecinin ulaşamayacağı noktalara topu atmanız yeterlidir. Bölümlerin hepsi çok zordur. Çünkü ilk olarak aşmanız gereken bir baraj ve sonrasında kaleci bulunmaktadır. Tüm bunları yapmak için oyunun stratejisini ezberleyip ona göre şut çekmeniz yeterlidir. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Sağ alt taraftaki şut özelliklerini belirleyerek oyunu oynayabilirsiniz. Sizlere bu keyifli frikik oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Muhteşem Frikik Muhteşem Frikik Muhteşem bir frikik atarak gol atmalısın. Frikikten gol at ve frikik yeteneğini göster. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Harika Frikik Harika Frikik Harika futbolcunuz çok iyi frikik kullanıyor. Futbolcunuz ile frikik kullanarak goller atmalısınız. Başarılı bir şekilde golleri atın ve oyunu kazanın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Gerçek Frikik Gerçek Frikik Frikik çekme konusunda kendinizi iyi buluyorsanız takımınızı alıp şampiyon yapmak için iyi bir fırsatınız bulunuyor. Bu oyunda amacınız takımınızı şampiyon yapmak için size verilen 5 frikik hakkınıda en iyi şekilde kullanmaktır. Oyun içinde önünüzde bulunan tek engel rakip takımın barajıdır. İlk maçlarda tek kişilik baraj olacağı için işiniz kolay olacaktır. Fakat ilerleyen maçlarda şampiyon olmanızı engellemek amacıyla barajdaki futbolcu sayısı arttırılacaktır. Bu nedenle en iyi vuruşunuzu yaparak takımınıza puan kazandırmaya devam etmelisiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla sağ alttaki yönergeleri işaretleyerek şutunuzu çekebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Frikik Ustası Frikik Ustası Roberto Baggio frikik ustası ile frikikten goller atın. Roberto Baggio topun yönünü, hızını ve falsosunu dengeleyin ve frikikten ustaca gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Frikik Kullan Frikik Kullan Baraja doğru mükemmel bir frikik kullanacaksın. Frikik kullanarak goller atmalısın. Kaleyi nişan al ve göndereceğin şutlar ile frikik at. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.