Şut Çek

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Şut Çek Oyunu Oyna


Şut Çek
; Şut çekmek için bir çok ayrıntı var, oyunu oynadıkça iç detayları fark edeceğiniz futbol oyunları kategorisi altında frikik oyunlarından olan şut çek oyununda, barajın sağından solundan üstünden kaleye topu göndermeye ve gol atmaya çalışacaksınız.

Şut Çek oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Şut Çek Oyunu 1353 kez oynandı. Frikik Oyunları

7 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5.71/10

Oyunu Paylaş:

Şut Çek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Şut Çek Şut Çek Şut çekmek için bir çok ayrıntı var, oyunu oynadıkça iç detayları fark edeceğiniz futbol oyunları kategorisi altında frikik oyunlarından olan şut çek oyununda, barajın sağından solundan üstünden kaleye topu göndermeye ve gol atmaya çalışacaksınız. Şut Çek oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Finalde Penaltı Çek Süper Finalde Penaltı Çek Oyun yüklendikten sonra START tuşu ile oyuna başlamak için açıklama bölümüne ulaşıyoruz. Tamamen mause yardımıyla oynayabildiğimiz Süper Finalde Penaltı Çek oyununa başlamak için ise Sağ alt köşedeki 2 kere NEXT butonuna tıklıyoruz.Oyun içerisinde ise, ilk önce size kalenin hangi bölgesine topu atmak istediğinizi, daha sonra nasıl topa falso vereceğinizi, sonrasında ise güç-denge göstergesini önünüze getiriyor. Doğru ayarı yaptıktan sonra atışı gerçekleştiriyoruz. Atışımızdan sonra rakip takımın futbolcusunun size penaltısını kurtarmak zorundasınız. Bunun için kalede atış yapılacak bölge ok ile gösterilirken, hızla kale üzerinde kare şeridin gezdiğini göreceksiniz. Bu şeridi ok işaretiyle aynı kareye getirebildiğiniz takdirde topu kurtarmış olacaksınız. Oyun bu şekilde kendini tekerrür ediyor. Süper Finalde Penaltı Çek oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler..

Sokakta Tek Kale Şut Sokakta Tek Kale Şut Birbirinden farklı hareketleriyle güce göre kaleye şut çeken futbolu sokaklarda öğrenmiş oyuncumuz güç kontrolü konusunda sıkıntıda. Ekranda gözüken güç dengesinde ona yardımcı olmanız gerekmektedir. Sokakta Tek Kale Şut oyununda karakterinizi sağa ve sola istediğiniz gibi mause ile konumlandırabilir sonra güç dengesinde en uygun düşündüğünüz anda farenin sol tuşuna basarak tek kale şut çekebilirsiniz. Sokakta Tek Kale Şut oyununda ilerleyen aşamalarda kale önüne set kurmaya başlıyorlar. Hünerlerinizi görmek için tüm sokak futbolu sevenler sabırsızlanıyor. Sokakta Tek Kale Şut oyununda elde ettiğiniz puanı yorum olarak bizimle paylaşır mısınız? Sokakta Tek Kale Şut oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Penaltı Çekişme 2013 Penaltı Çekişme 2013 Turnuva, dostluk maçı ve lig olarak 3 bölümde penaltı atışı yapabileceğiniz Penaltı Çekişme 2013 oyununda bölüm seçimi yaptıktan sonra ülke seçimi yapıyoruz. Daha sonra forma tipini seçip oyuna başlıyoruz. Penaltı Çekişme oyununda sadece şut çekmek değil kaleci de oluyoruz. Penaltı Çekişme 2013 oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Penaltı Çek Penaltı Çek Penaltı konusunda seni dünya klassmanında temsil edecek takımını seçerek, Penaltı Çek turnuvasına katılabilirsin. İlk önce şut çek ve sonra golü kurtar mantığıyla olan Penaltı Çek oyununda mause yardımı ile oyunu oynuyoruz. Topun gerisinde bulunan küçük top işaretine mausun sol tuşu ile tıklı tutarak çekiyor ve istediğimiz yöne topu atıyoruz. Daha sonra kaleciye uzanması gereken yere doğru tıklıyoruz. Penaltı Çek oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Örümcek Adam Örümcek Adam Şehirde suç oranı artarken bu durumdan rahatsız olan Örümcek Adam, tekrardan görev başında. Bu serüvende sizin yardımınıza ihtiyaç duyan Örümcek Adamı oyununu yön tuşları ve boşluk tuşu (zıplamak için) ile oynayabilirsiniz. Örümcek Adam oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Mini Şut Mini Şut 9 bölümün tamamı için sadece 10 atış hakkınız bulunmaktadır. Oyuna ilk başladığınızda tüm bölümleri geçmek imkansız denecek seviyede zor. Çünkü Mini Şut oyununda baraj olduğu için kaleye topu isabet ettirmek bile kimi zaman o kadar kolay bir iş olmuyor. Futbol oyunları içerisinde frikik oyunları kategorisine girebilecek bu oyunda, mause yardımı ile oyunu oynayabilirsiniz. Size şut bölgesi olarak tanınmış nokta içerisinde herhangi bir noktada mause sol tuşu ile oyuncunuza şut çektirebilirsiniz. Mini Şut Kralı olabilmek için sadece 1 şut kaçırarak bölümlerin tamamını bitirmeniz gerekiyor. Bakalım ne kadarlık bir alıştırma sonucunda tüm bölümleri geçebileceksiniz. Şimdiden kolay gelsin diyoruz :)

Kafaya Şut Çekme Kafaya Şut Çekme Sinirli futbolcu ile düşman futbolcuları kafalarından vurmaya çalışıyorsunuz. Bütün rakip futbolcuları kafadan devirmeye çalışın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Gerçek Frikik Gerçek Frikik Frikik çekme konusunda kendinizi iyi buluyorsanız takımınızı alıp şampiyon yapmak için iyi bir fırsatınız bulunuyor. Bu oyunda amacınız takımınızı şampiyon yapmak için size verilen 5 frikik hakkınıda en iyi şekilde kullanmaktır. Oyun içinde önünüzde bulunan tek engel rakip takımın barajıdır. İlk maçlarda tek kişilik baraj olacağı için işiniz kolay olacaktır. Fakat ilerleyen maçlarda şampiyon olmanızı engellemek amacıyla barajdaki futbolcu sayısı arttırılacaktır. Bu nedenle en iyi vuruşunuzu yaparak takımınıza puan kazandırmaya devam etmelisiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla sağ alttaki yönergeleri işaretleyerek şutunuzu çekebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Frikik çekme Frikik çekme Kaleciyi aşmak için ilk olarak en iyi frikik nasıl çekilir onu öğrenmeniz gerekiyor. Siz alt taraftan önce şutun şiddetini, daha sonra şutun yönünü ve son olarak falso grafiğini işaretleyeceksiniz. Daha sonra futbolcu sizin yönergeleriniz doğrultusunda şut çekecek. Fakat futbolcunun şutunun gol olması için çabalaması gerekiyor. Çünkü hem baraj faktörü hem de kaleci faktörü futbolcuyu bir hayli zorlayacak gibi görünüyor. Kaleye çektiğiniz 5 şuttan 1 tanesinin gol olması galibiyet almanız yetecektir. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla grafikleri işaretleyip futbolcunun şut çekmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere bu keyifli frikik çekme oyununda iyi eğlenceler dileriz.