Usta İşi Frikik

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Usta İşi Frikik Oyunu Oyna


Usta İşi Frikik
; Frikik için iyi hesap yapmak gerekiyor. Sizden pas bekleyen takım oyuncularınız var. Onlara pas verip gol atabilir veya direkt kaleye atabilirsiniz. Usta İşi Frikik oyununda kaleci ve baraj işini laikiyle yerine getiriyor. Bu yüzden işiniz biraz zor. Usta bir firikikçi kendini belli eder. Oyunda 3 skala mevcut. Birincisi (soldan sağa) topun hızı, İkincisi topun yönü, Üçüncüsü ise falso verme dir. Usta İşi Frikik oyununda iyi eğlenceler.

Usta İşi Frikik oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Usta İşi Frikik Oyunu 4460 kez oynandı. Frikik Oyunları

136 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.5/10

Oyunu Paylaş:

Usta İşi Frikik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazar 26 Mayıs 2013
+4

vaaayyyyyyyyyyy usta frikik süper oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Frikik Zorlu Frikik Zorlu bir frikik kullanarak frikikten gol atmalısınız. Frikikleri kullanın ve gol atın. Ne kadar usta bir frikikçi olduğunuzu gösterin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Zor Frikik Zor Frikik Uzak mesafeden zorlu bir frikik kullanacaısınz. Kullandığınız frikik ile golü atmalısınız. Başarılı bir şekilde frikikten golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Uzay Gemisi Uzay Gemisi Sürükleyici bir oyun olan uzay gemisi oyununda mause ile uzay boşluğunda gemizinizi manevra yaptırırken, mausenin sol tuşu ile de ateş ediyoruz. Uzay yaratıklarını ve düşmanları öldürdükçe, silahlarımız güçleniyor ve düşman askerlerine karşı daha büyük tahrip edici hamleler yapabiliyoruz. Uzay Gemisi oyununda, size açılan ateşlere dikkat etmemiz gerekiyor. Bölümleri atladıkça, zorluk seviyesi de artıyor. Boş kutular dahi bütün nesneleri patlatmamız gerekebiliyor. Çünkü bazen kutuların içinden + bonuslar çıkabiliyor ve sağlığımızı, bazen de silah gücünü yükseltebiliyoruz. Kafa Futbolu Oyunları kategorisinde sizlere özel hazırlanmış seriyi oynamanızı tavsiye ederiz. Uzay Gemisi Oyununda Futbol Oyunları sitesi olan Kral Penaltı başarılar diler.

Usta Kaleci Usta Kaleci Kalecilik yapmaya alışkın biriyseniz sizin için ideal bir oyun bulunuyor. Sevdiğiniz takımı seçerek finallere kadar gidip takımınızın kalecisi olarak takımınızın sizinle gurur duymasını sağlayabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızın rakip kaleye baskı yapmasına gerek kalmadan kurtaracağınız her 3 topun 1 gol olduğu bu oyunda dünya çapında bir kaleci olabilirsiniz. İster Fenerbahçe'yi isterseniz de Galatasaray'ı seçip Avrupa'da güç gösterisi yapabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynamanız mümkündür. Mouse ile eldivenleri topun geldiği yöne götürüp, şutun eldivenlere denk gelmesini sağlamalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

Usta İşi Frikik Usta İşi Frikik Frikik için iyi hesap yapmak gerekiyor. Sizden pas bekleyen takım oyuncularınız var. Onlara pas verip gol atabilir veya direkt kaleye atabilirsiniz. Usta İşi Frikik oyununda kaleci ve baraj işini laikiyle yerine getiriyor. Bu yüzden işiniz biraz zor. Usta bir firikikçi kendini belli eder. Oyunda 3 skala mevcut. Birincisi (soldan sağa) topun hızı, İkincisi topun yönü, Üçüncüsü ise falso verme dir. Usta İşi Frikik oyununda iyi eğlenceler. Usta İşi Frikik oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Türkçe olarak hazırlanmış mükemmel bir frikik oyununda, topun yönünü, yüksekliğini, falso derecesini ve hızını belirlemeli ve şut çekmelisiniz. Frikikten gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Tek Kişilik Takım Tek Kişilik Takım Mause ile oynanan futbol maçında, rakibin oyuncularına karşılık sizin sadece bir oyuncunuz var. Ancak bu oyuncuyu mause ile yönettiğiniz için her an her yere sürükleyebiliyorsunuz. Tek Kişilik Takım oyununda sağ taraftaki kaleye gol atmanız geremektedir. Bunun için topa adamınızı getirmeniz yeterlidir. Tek Kişilik Takım oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Frikik Süper Frikik Oldukça zor gol yapabileceğiniz bu oyunda kalecinin zayıf noktalarını öğrenmeniz gerekiyor. Kalecinin zıpladığı noktalar sabit olduğu için gol atma olasılığınız yüksektir. Gol atmak için kalecinin tersine veya kalecinin ulaşamayacağı noktalara topu atmanız yeterlidir. Bölümlerin hepsi çok zordur. Çünkü ilk olarak aşmanız gereken bir baraj ve sonrasında kaleci bulunmaktadır. Tüm bunları yapmak için oyunun stratejisini ezberleyip ona göre şut çekmeniz yeterlidir. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Sağ alt taraftaki şut özelliklerini belirleyerek oyunu oynayabilirsiniz. Sizlere bu keyifli frikik oyununda iyi eğlenceler dileriz.

Sisi Restaurantı Sisi Restaurantı Sisinin şuşi barında müşterilere şuşi hazırlayıp ikram etmesinde yardımcı olabilir misiniz? Tezgah üzerinde bulunan ürünleri zaman bitmeden satarak bölüm için istenen satış adetine ulaşarak müşteriyi memnun etmeniz gerekiyor. Şişi Restaurantı oyununu mause ile oynuyoruz. Eğer ki sipariş hatalı olursa müşteri gidiyor ve tezgah üstünde kalan siparişi atmanız gerekiyor, bu siparişleri balık kılçıkları üzerine mause ile kaydırarak siparişi çöpe atmış oluyorsunuz. Sisinin Şuşi Restaurantı oyununda kral penaltı sizlere başarılar diler. Futbol odaklı olan Kral penaltı oyunları sitesinde spor oyunları yanı sıra diğer kategorilerde farrklı oyunları da deneyebilirsiniz.

Muhteşem Frikik Muhteşem Frikik Muhteşem bir frikik atarak gol atmalısın. Frikikten gol at ve frikik yeteneğini göster. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.