Örümcek Adam

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Örümcek Adam Oyunu Oyna


Örümcek Adam
; Şehirde suç oranı artarken bu durumdan rahatsız olan Örümcek Adam, tekrardan görev başında. Bu serüvende sizin yardımınıza ihtiyaç duyan Örümcek Adamı oyununu yön tuşları ve boşluk tuşu (zıplamak için) ile oynayabilirsiniz.

Örümcek Adam oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Örümcek Adam Oyunu 3601 kez oynandı. Friv Oyunları

87 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.55/10

Oyunu Paylaş:

Örümcek Adam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cuma 07 Haziran 2013
-2

oyun kuruvcusu oyun güzel ama orumcek adam ateş etmiyor

Misafir Oyuncu
Pazar 02 Haziran 2013
-1

güzelmi bilemem daha oynamadım yazan= kamil...

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Taş Devri Adamı Taş Devri Adamı Taş Devrinde yaşayan adam ile gizli eşyaları toplayarak çıkışa ulaşmaya çalışıyorsunuz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Savaşçı Robot Adam Savaşçı Robot Adam Havadan ve karadan düşman askerlerinin taruzlarına karşılık Savaşçı Robot Adam ile lazer ve füze saldırısı ile düşmanları yok etmeniz gerekiyor. X tuşuyla lazeri z tuşu ile de füze atışı yapıyorsunuz. Toplamda 3 can hakkınızın bulunduğu Savaşçı Robot Adam oyununda lazer her zaman kullanabileceğiniz bir silah değildir. Yukarıdaki "UNIBEAM" kapsülü dolduğunda lazeri ateşleyebilirsiniz.

Örümcek Adam Örümcek Adam Şehirde suç oranı artarken bu durumdan rahatsız olan Örümcek Adam, tekrardan görev başında. Bu serüvende sizin yardımınıza ihtiyaç duyan Örümcek Adamı oyununu yön tuşları ve boşluk tuşu (zıplamak için) ile oynayabilirsiniz. Örümcek Adam oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Motorcu Kurt Adam Motorcu Kurt Adam Kurt adam ile motora binin ve bütün etapları geçmeye çalışın. Yarışı kazanarak şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Yön tuşlarıyla motoru sürebilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kivi Adam Kivi Adam Oyundaki şaşkın kivi adam gizemli nesneler peşinde. Yapman gereken ipuçlarından yararlanarak diğer meyveleriyle birlikte saray askerlerine kafa tutmak. Oyun kontrolü için Mouse kullanman yeterlidir. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

İp Adam Futbol İp Adam Futbol İp adam ile futbol topu ile gol atmalısınız. İpe sarılı adam ile başarılı bir şekilde golleri atacaksınız. Futbolcuyu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Çöp Adam Savaşları Çöp Adam Savaşları Savaş oyunları arasında zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir oyun olarak karşımıza çıkan Çöp Adam Savaşları oyununda, Kılıç Ustası, Muhteşem Okçu, Mızrakçı ve Büyücünün yanısıra bir çok farklı savaşçı ile hem kendi bölgenizi korumalı, hem de düşmanı yerle bir etmelisiniz. Çöp Adam Savaşları oyununda, değişik stratejiler ile düşman askerleri üstüne gitmeli, tek bir strateji ile savaşmamalısınız. Savaş oyunu içerisinde size oyunun nasıl oynanacağı türkçe olarak belirtildiği için açıklama gereksinimi duymadık. Çöp Adam Savaşları oyununda başarılar.

Çöp Adam Penaltı Avcısı Çöp Adam Penaltı Avcısı Bu çöp adam başka çöp adam, Havada karada topları tutabiliyor. Tabii sizin kabileyitiniz bu durumun en büyük etkendi. Penaltı Avcısı oyununun nasıl oynanacağından bahsedecek olursak, oyun başladıktan sonra, atacağı bölgeyi seçerek Aim tuşuna sonra atışı gerçekleştirmek için ise Kick tuşuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz. Kral Penaltı (kral oyun) sizler için en yeni ve en güzel oyunları sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

12 Dev Adam 12 Dev Adam Oyun başladığınızda seçeceğiniz 3 tane dev adamla, hareketli pota karşısında atışlar yapmanız gerekiyor. 12 Dev Adam oyununda, pota hangi oyuncunun önüne gelirse, sizce en doğru zamanda oyuncu üzerine mause ile tıklayarak atış yapabiliyorsunuz. 12 Dev Adam oyununda dikkat etmeniz gereken nokta, pota tam önündeyken değil, pota basketbolcu önüne gelirken atış yapmanız gerekmektedir. 12 Dev Adam oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...