Futbol Oyunları

0/5

Futbol Oyunları Kral penaltı oyunlar sitesi olarak sizlere her gün yeni oyunlar sunuyoruz. Bu kategorimizde, futbol ile ilgili bir çok oyunu bulabilirsiniz. Futbol Oyunları kategorisi site adıyla bağıntılı olarak en çok içeriğe sahip olan kategoridir. Futbol Oyunları kategorisinde, sitemizde bulunan, frikik oyunları, penaltı oyunları oyunları haricinde genel olarak futbol ile alakalı oyunları bulabilirsiniz. Kral Oyun sevilen oyunlarından da oyuncuların sürekli severek oynadığı oyunları da sizlere zaman zaman beğenileriniz doğrultusunda paylaşım yapmaya çalışacağız. Kral Penaltı Oyun sitesi olarak sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Teke Tek Futbol Teke Tek Futbol Teke tek futbol maçı yaparak şampiyon olmalısınız. Futbolcun ile golleri at ve rakiplerini yen. Futbolcun CTRL tuşu ile şut çekebilir ve Space tuşu ile zıplayıp topa kafa atabilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

3D Fifa Dünya Kupası 3D Fifa Dünya Kupası 3D görselliğe sahip mükemmel bir Dünya Kupası ile karşınızdayız. Bütün golleri atın ve rakiplerinizi yenin. Yön tuşları ile futbolcunu kontrol ederek, X tuşu ile pas atabilir ve C tuşu ile şut atarak gole çevirebilirsin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Plaj Futbolu Plaj Futbolu Futbol oyunlarının yenisi ile karşınızdayız. Bu oyunda plajda futbol maçı yaparak rakiplerini yenmeye çalışıyorsun. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Barcelona vs Real Madrid Barcelona vs Real Madrid Barcelona vs Real Madrid bu iki büyük futbol takımı ile karşılıklı maç yapacaksınız. Takımını seç ve maça başla. Seçtiğin takımı şampiyon yapmalısın. Yön tuşları ile futbolcuları kontrol ederek, A tuşu ile futbolcuyu değiştirin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

2016 Dünya Kupası 2016 Dünya Kupası 2016 Dünya Kupası maç yapın ve şampiyon olun. 2016 takımları çok güçlüler. Bütün golleri atın ve şampiyon olun. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Ronaldo ve Messi Ronaldo ve Messi Ronaldo ve Messi bu iki ezeli rakip ile oyunu kazanmaya çalışın. Futbolcunu seç ve oyuna başla. Gönderilecek nesneleri rakip futbolcuya atarak şampiyon futbolcu ol. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Hakemleri Vur Hakemleri Vur Hakemlere kızan futbolcu ile hakemleri top ile vurmanız gerekiyor. Topunuz ile hakemlere nişan alın ve onları vurarak oyunu tamamlamanız gerekiyor. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Futbol Yıldızı Futbol Yıldızı Futbol yıldızı adam ile kalelere goller atarak ne kadar iyi bir futbolcu olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Attığınız her şutu gole çevirin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Futbol Maçı Futbol Maçı Rakibinle teke tek futbol maçı yaparak goller atman gerekiyor. Bütün rakiplerini geçerek goller atacaksın ve oyunu kazanacaksın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Avrupa Futbol Şampiyonası Avrupa Futbol Şampiyonası Avrupalı takımlar ile futbol şampiyona yapacaksın. Kupayı almak için bütün rakip futbol takımlarını geçerek kupayı sen kazanacaksın. Futbolcuları Yön tuşlarıyla kontrol ediyor, şut ve pas için A,S tuşlarınu kullanacaksın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Çift Kale Maç Çift Kale Maç Çift kale maç yaparak rakibini geçmen gerekiyor. Rakibin ile yapacağın maçta goller atarak takımlarını yenmelisin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Messi Futbol Maçı Messi Futbol Maçı Ünlü futbolcu Messi ile mükemmel bir futbol maçı yapacaksınız. Messi kıvrak hareketleri ile adeta rakiplerini bile kendine hayran bırakıyor. Messi ile golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Plastik Futbolcular Plastik Futbolcular Mükemmel hareketler yapan futbolcular ile maç yapacaksınız. Futbolcularınızın hareketleri plastik insan gibi. Hareketleri yapın ve bütün rakiplerinizi geçin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Futbolcu Kız Futbolcu Kız Futbolcu kız ile futbol topuna vurmak çok eğlenceli olacak. Futbolcu kız, futbol topunu gösterilen hedefe doğru atmak istiyor. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kafaya Şut Çekme Kafaya Şut Çekme Sinirli futbolcu ile düşman futbolcuları kafalarından vurmaya çalışıyorsunuz. Bütün rakip futbolcuları kafadan devirmeye çalışın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

2 Kişilik Maç 2 Kişilik Maç 2 kişilik mükemmel bir maç oyunu ile karşınızdayız. Evde arkadaşınız ile 2 kişilik maç yapabileceksiniz. 1. oyuncuyu W,A,S,D ve Space butonları ile 2. oyuncuyu ise Yön tuşları ve P harfiyle kontrol edersiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası 2012 Dünya Kupası 2012 Milli takımımızı seç ve takımın ile bütün rakiplerini eleyerek şampiyon olmak için goller at. Bütün rakipleri yenmelisin. Yön tuşları ve A,S,D butonları ile kontrolü sağlarsın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dev Futbol Topu Dev Futbol Topu Dev futbol topu ile maç yaparak rakibini yenmeye çalışıyorsun. Bütün rakiplerini geçmelisin. Çok hızlı hareket et ve rakibine goller at. Mouse ve Space butonuyla kontrolleri sağlayabilirsin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

0/5