2008 Avrupa Kupası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

2008 Avrupa Kupası Oyunu Oyna


2008 Avrupa Kupası
; Maziden bir oyun ile karşınızdayız. Futbol adına yine unutulmaz bir kupayı oyun severlerin karşısına getiriyoruz. 2008 yılında düzenlenen Avrupa Kupasında istediğiniz takımı seçerek, müsabakaya başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile futbolcuları yönlendirirken, x tuşu ile pas, c tuşu ile de şut çekebilirsiniz. 3 + 1 (kaleci) ile sahaya çıktığınızda rakibinizden topu almanız gerekiyor. Yoksa antremanlı olarak sahaya çıkan rakip oyuncuların gol atmaması elden bile değil.

2008 Avrupa Kupası oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler..


2008 Avrupa Kupası Oyunu 1062 kez oynandı. Futbol Oyunları

8 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.5/10

Oyunu Paylaş:

2008 Avrupa Kupası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

VR Dünya Kupası VR Dünya Kupası Futbol severler için, Kral Penaltı Oyun sitesi olarak, bir dünya kupası oyununu daha sizlere sunuyoruz. VR Dünya Kupası oyunu yüklendikten sonra, ana ekrana geldiğinizde, sol üst köşede "CHANGE" tuşunu kullanarak, oynamak istediğiniz takımı ve rakip takımı seçebiliyoruz. Yine sol alt tarafta bulunan "difficulty: Novice" yazan kısımda zorluk derecesini ifade etmektedir. Üzerine mause ile gelince liste açılacaktır. Burada en üstteki en kolay, en alttaki en zor olarak kabul edilir. Oyuna başlamak için "PLAY" tuşuna basıyoruz. VR Dünya Kupası Oyununu Nasıl Oynuyoruz? Yön tuşları ile, araba yarışlarında olduğu gibi, ileri tuşu ile hareket ediyor. Diğer tuşlar ile de futbolcunun yönünü değiştiriyoruz. C tuşu ile oyuncu seçimini değiştiriyoruz. X tuşu ile oyuncuyu hızlandırıp, daha hızlı koşmasını sağlayabilirsiniz. P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz.

Uluslararası Penaltı Kupası Uluslararası Penaltı Kupası Uluslararası kupada finallere kalan takımlar gibi eleme usülü maçlarda rakiplerinize penaltı çekeceksiniz ve rakiplerinizin bu penaltıları kurtarmaması için elinizden geleni yapacaksınız. Rakibinize karşı atacağınız her penaltı sizi bir süt tura taşıyacağı için dikkatli olmalısınız. Seçtiğiniz takımın gücü doğrultusunda karşı takımları yenebilirsiniz. Topu atacağınız yönü seçtikten sonra o yöne hızlı bir şut çıkartıp gol atabilirsiniz. Böylece dünya kupasının en iddialı adaylarından birisi olabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla size topa vurup frikik atabilirsiniz. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Mini Dünya Kupası Mini Dünya Kupası Oyun yüklendikten sonra "Next" tuşuna basıp, ardından gruplardaki takımlardan herhangi birini seçiyoruz. Sonra tekrar "Next" tuşuna bastığımızda oyuna başlıyoruz. Sağ köşede sizden istenen gol sayısı parantez içinde belirtilmiştir. Sol yanında ise başarılı atış sayısı yazmaktadır. Sol köşede ise, kaç adet atış hakkınız olduğunu / kaldığını görebilirsiniz. Mini Dünya Kupası oyununda mause ile topun inişine göre oyuncuyu konumlandırıp, mausenin sol tuşuna basıp atış yapmanız gerekmektedir. Burada en dikkat edilmesi gereken, topun yere indiği anda yapılan atışlarda daha yüksek bir isabet oranının olduğudur. Kral Penaltı sizlere her yaştan oyuncunun severek oynadığı futbol oyunları, spor oyunları yanı sıra birbirinden güzel erkek/kız oyunculara hitap eden oyunları yüklemeye devam ediyor. Kral Oyun, Oyun Skor gibi oyun sitelerinin yanında kendi alanıyla Türkiyede belirli bir kitleye sahip olan Penaltı sitemizde, sizlerin yorumlarıyla oyunlara müdahalede bulunup, daha kaliteli bir oyun sitesi oluşturmaya çalışıyoruz.

Güney Afrika Penaltı Kupası Güney Afrika Penaltı Kupası Kral Penaltı oyunlarından güney afrika kupası ile sizlerleyiz. Oyun yüklendikten sonra penaltı oyunu oynamak için karşınıza çıkan menüde PLAY tuşuna basıyoruz. Daha sonra Afrika Penaltı Kupasına katılacak ülkeler arasından istediğiniz bir ülkeyi seçiyorsunuz. Ülke seçimi sonrasında oyunun alt kısmında ülke isminin sağ tarafında bulunan "OK" tuşuna basıyoruz. Burada Penaltı Çekişmeye başlamadan önce en yukarıda ilk karşılaşacağınız ülkeyi, aşağısında ise gruptaki diğer takımları görebilirsiniz. Güney Afrika Penaltı Kupası oyununa başlamak için son olarak sağ alt taraftaki "PLAY" tuşuna basıyoruz. Penaltı kullanırken, karşı tarafı yenmek için en az 3 başarılı penaltı çekip futbol topunu ağlarla buluşturmamız gerekiyor. Bunun için size 5 atış hakkı verilmiştir. İlk önce topun yönünü, daha sonra falso ayarını, sonrasında da atış hızını sadece mausenin sol tuşuna basarak gerçekleştiriyoruz. Bu arada 3 başarılı atıştan sonra diğer atışları yapmanıza gerek kalmadan maçı başarıyla tamamlayıp diğer maça geçiyorsunuz. Böylelikle zamandan tasarruf edilmiş oyunda. Kral Penaltı sizlere her yaştan oyuncunun severek oynadığı futbol oyunları, spor oyunları yanı sıra birbirinden güzel erkek/kız oyunculara hitap eden oyunları yüklemeye devam ediyor. Kral Oyun, Oyun Skor gibi oyun sitelerinin yanında kendi alanıyla Türkiyede belirli bir kitleye sahip olan Penaltı sitemizde, sizlerin yorumlarıyla oyunlara müdahalede bulunup, daha kaliteli bir oyun sitesi oluşturmaya çalışıyoruz.

Fifa Dünya Kupası Fifa Dünya Kupası Bu oyunda yapmanız gereken gruplardan çıkmak için rakibinize baskı uygulamak ve skoru yüksek tutmaktır. Rakibinizin baskısını püskürtmek istiyorsanız futbolclara pres uygulayıp topu almanız gerekmektedir. İlk dakikalarda bunu yapmayı öğreneceğiniz için sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat ilerleyen dakikalarda futbolcularınız profesyonelleşeceği için sıkıntı yaşamayacaksınız. Futbolcularınızın profesyonel olması sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Rakibinizi böylece elemeniz mümkündür. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşlarıyla oynamanız mümkündür. Yön tuşları ile futbolcuları kontrol edip X tuşunu kullanarak şut çekebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

FIFA 2014 Dünya Kupası Maskodu Yap Boz FIFA 2014 Dünya Kupası Maskodu Yap Boz Fifa 2014 Maskotu yapbozu oyununda, size yapbozun alanından daha büyük bir alanda Kral Fifa yapbozunu tamamlamanız istenmektedir. Dünya Kupasının sevimli maskodunun yapbozunu yapmak için mause kullanmanız yeterlidir.

Dünya Penaltı Kupası Dünya Penaltı Kupası Dünya Kupasında iş penaltılara kalıyor. Dünyanın en iyi takımlarından birisinin kupayı alması sizin klavyeye ve mause dokunan ellerinize kalsaydı bakalım neler olacaktı? Oyunu nasıl oynuyoruz? Sorusuna gelince; Öncelikle mause yardımıyla topun önünde bulunan küçük top işaretine tıklı tutarak sağa veya sola yön için, ileri geri ile de hız için ayar yapıp penaltı çekiyoruz. Kalede iken, topu kurtarmak için ise, S tuşu ile sol üst, X ile sol alt, D ile sağ üst, C tuşu ile de sağ alt tarafa kaleciyi hareket ettirip topu kurtarmasını ve gol yememenizi sağlayabilirsiniz. Kral Penaltı başarılar diler.

Dünya Kupası Penaltı Çekme Dünya Kupası Penaltı Çekme Dünya Kupasının takımları ile penaltı çekeceksiniz. Attığınız penaltıların hepsi gol olmalıdır. 2 Player ile oyunu 2 kişilik olarak oynarsınız. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası Penaltı Atma Dünya Kupası Penaltı Atma Penaltı atarak ve kaleci olarak oyunu kazanmaya çalışıyorsun. Hem golcü hem kaleci olacaksın. Bütün penaltılar gol olmalı. Mouse ile penaltıları çek ve gol at. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası Maçları Dünya Kupası Maçları Dünya Kupasını kazanmak için takımını seç ve maçlara başla. Maçlarda başarılı olarak şampiyon olacaksın. Bütün rakip takımları yenmelisin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.