Sabri Top Sektirme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sabri Top Sektirme Oyunu Oyna


Sabri Top Sektirme
; Galatasarayın efsanevi futbolcusu Sabri Sarıoğlu ile futbol topu sektireceksiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.


Sabri Top Sektirme Oyunu 1865 kez oynandı. Futbol Oyunları

16 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3.75/10

Oyunu Paylaş:

Sabri Top Sektirme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Topları Yuvarla Topları Yuvarla Verilen topları gösterilen hedefe doğru yuvarlamanız gerekiyor. Başarılı bir şekilde topu gösterilen deliğe doğru yuvarlayın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Top Sektirme Top Sektirme Size verilmiş belirli bir alan içerisinde, topu futbolcunun vücudunun belirli bölgeleriyle sektirmesini sağlayan Top Sektirme oyununda, space (boşluk) tuşu ile sektirme işlemini yaparken, yön tuşları ile de futbolcuyu hareket ettirebiliyorsunuz. Top sektirme oyununda, 1 2 3 tuşları ile belirli bir seviye puanı elde ettiğinizde özel hareketler için tuşlar aktif oluyor. Topu ne kadar süre yere düşürmeden havada tutabilirseniz o kadar puanınız katlanarak artıyor. Top Sektirme oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Top Patlatma Top Patlatma Dünya top / balon patlatmaca oyunu turnuvası düzenliyor. Bir çok ülkenin katılımıyla gerçekleşen bu turnuvada, takımların en gözde oyuncuları temsilci olarak turnuvalarda takımlarını temsil ediyor. Top patlatma oyununda her bölümde farklı bir takımla eşleşiyorsunuz ve toplar yere değmeden bütün topları kendi renkleriyle vurup imha etmeniz gerekiyor. Tabii diğer top / balon oyunlarında olduğu gibi 3 tane yan yana getirmeniz gerekiyor. Top Patlatma oyununda birbirinden farklı fonksiyonlarda oyuna eklenerek ayrı bir hava katılmış. Mesela bomba, renk değiştirici gibi işimizi kolaylaştıracak bir çok etken var. Top patlama oyununu mause ile topu göndermeniz gerektiğini düşündüğünüz yere isabet alarak mausun sol tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Top Patlatma Dünya Kupasında iyi eğlenceler :) Top Patlatma oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Silah Topu Arenası Silah Topu Arenası Arenada size karşı zırh ve silahlarını kuşanmış robotlara karşı kendinizi korumalı ve bıçağınız ile onları yok etmelisiniz. Ya da bölüm geçtikçe açılan yok olma girdaplarına onları sürüklemelisiniz. Bölüm geçtikten sonra haritada en yakın olan yere mause ile gidebilir ve orada da arenaya çıkabilirsiniz. Bu arada isterseniz bıçağınızın yerine bölüm sonunda shop a tıklayarak puan paranıza göre silah alabilir ve böylece düşmanlarınıza karşı arenada üstünlük sağlayabilirsiniz. Penaltı sitesi başarılar diler.

Scooby Doo Top Sektirme Scooby Doo Top Sektirme Scooby Doo rahat durmadı ve sahaya atladı. Herkes şu anda onu izliyor. Scooby Doo Top Sektirme konusunda çok yetenekli olduğunu göstermek istiyor. Oyunda yön tuşları ile sağa sola giderken, boşluk (space) tuşu ile de topu üstünüze geldiğinde sektirebiliyorsunuz. Top Sektirme oyununda iyi eğlenceler. Scooby Doo Top Sektirme oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Sabri Top Sektirme Sabri Top Sektirme Galatasarayın efsanevi futbolcusu Sabri Sarıoğlu ile futbol topu sektireceksiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Renkli Top Patlatma - Basit Renkli Top Patlatma - Basit Top / Balon patlatma oyunlarına aşina olan oyun severlerin de bildiği gibi aynı renkten 2 veya daha fazla sayıda yan yana bulunan renge topu denk getirdiğinizde 3 veya daha fazla sayıda olmuş olan renk ortadan kayboluyor. Renkli Top Patlatma oyununda her bölüm geçtiğinizde işler biraz daha zorlaşabiliyor. Mause ile oynanan Renkli Top Patlatma oyununda çok uzun açıklamaya gerek olduğunu sanmıyoruz. Çünkü oyun oldukça basit, tüm topları bitirdiğinizde bir üst bölüme geçiyorsunuz.

Quaresma Top Sektirme Quaresma Top Sektirme Beşiktaşın en iyi futbolcularından biri olan Quaresma ile top sektireceksiniz. Ne kadar çok top sektirirseniz o kadar başarılı olacaksınız. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Patpat Top Patpat Top Balon oyunları arasına karışmış olan top patlatma oyunları da yine aynı mantıkla 3 aynı renk yan yana geldiğinde balonlardan / toplardan birine tıklayarak 3 veya daha fazla sayıdaki yan yana olan topları patlatarak oyunu sürdürebilmektir. Patpat Top oyununda bir kap olarak düşünebileceğimiz top doldurma alanında, kap dolmadan topları patlatmalıyız. Bölüm atladıkça kaba atılan top sayısı ve hızı artmaktadır. Bakalım Level 7 de nasıl bir yol izleyeceksiniz :) Patpat Top oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Messi Top Sektir Messi Top Sektir Messi'ye koçluk yapmaya hazır mısınız? Top sektirme konusunda sizin taktiklerinizi dinleyecek olan Messiye her bölümde verilen zaman içerisinde belirli sayıda alt limit top sektirmesi gerektiği söyleniyor. Messi Top Sektir oyununda, birinci bölümde 1, diğer bölümlerde artarak devam eden top sayısıyla, sizden belirli bir sayıda top sektirme sayısına ulaşmanız isteniyor. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, birden çok topu hiç yere düşürmeden top sektirmeye devam etmenizdir. Mause ile sadece sağa ve sola giderek oyunu oynayabilirsiniz.