Süper Lig

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Lig Oyunu Oyna


Süper Lig
; Dünya ülkelerinin katılımıyla oluşturulan süper dünya takımları ligi futbol müsabakalarında ülkenizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Süper Lig oyununda ülke seçimi yaptıktan sonra başladığınız oyunda yön tuşları ile oyuncuları hareket ettirirken, ctrl tuşu ile şut, pas ve oyuncu seçimi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Süper Lig oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Süper Lig Oyunu 1207 kez oynandı. Futbol Oyunları

11 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9.09/10

Oyunu Paylaş:

Süper Lig Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Smaç Süper Smaç 90 saniyede kaç adet basket atabilirsiniz? Tabii isabetli bir şekilde? Süper Smaç oyununda mause ile topları mause ile sürükleyerek potaya gönderiyorsunuz. Başta sabit olan pota, bir süre sonra hareketli bir hal alıyor ve puan değeri de bu zorluk seviyesine göre artıyor. Süper Smaç oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Süper Penaltı Süper Penaltı Penaltı oyunları sitesi olarak, farklı bir penaltı oyunu ile karşınızdayız. Süper Penaltı oyunu yüklendikten sonra, start tuşuna basarak, oyuncu seçimi ekranına ulaşıyoruz. Burada herhangi bir futbol karakterini seçerek start tuşuna tekrar bastığımızda oyuna başlıyoruz Süper Penaltı oyunu başladığında ilk dikkat etmemiz gereken nokta, Üstte bize verilen bazı bilgiler. Level: Kaçıncı seviyede olduğumuzu gösterir. Chances: Kaç adet şut hakkımız kaldığını gösterir. Goals: Kaç atışımızı şuta çevirdiğimizi ve bizden kaç adet başarılı penaltı atışı istediğini. Money: Penaltıdan elde ettiğimiz parayı Sağ tarafta ise 3 oyuncudan en sevdiğiniz karakterleri dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Artık tek yapmamız gereken yön tuşları ile penaltı atacağımız yeri belirledikten sonra, Space tuşu ile futbolcuyu hazırlayıp, tekrar space tuşu ile atışı gerçekleştirmek. Her level de, en altta bulunan S paketine tıklayarak kaleciyi sersemletebilir ve penaltı atışını daha rahat bir şekilde ağlar ile buluşturabilirsiniz. Bu zevkli penaltı oyunda kral penaltı iyi eğlenceler diler.

Süper Paslı Futbol Süper Paslı Futbol Oyun, ister arkadaşınızla aynı bilgisayardan oynayabileceğiniz gibi, bilgisayara karşı da oynayabileceğiniz bir oyundur. Oyunu öğrenmek için hatta bilgisayar vs bilgisayar seçeneğini bile görebilirsiniz. Süper Paslı futbol oyununda 11 e 11 oynadığımız futbol oyununda ctrl tuşu ile pas verme, şut çekme gibi işlemlerin tümünü yapabiliyorsunuz. Süper Paslı Futbol oyununda diğer flash oyunların yanında futbol oyununun kuralları da geçerli. Duruma göre sarı hatta kırmızı kart bile görebilirsiniz. Korner ve taç da süper paslı futbol oyununda mevcut. Tabii taç atarken ctrl tuşuna çok uzun basmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü top çok uzağa gidebiliyor :) Futbol oyununda oyunu durdurmak istediğinizde sağ alt köşede bulunan menu yazısına tıklayabilirsiniz. Bu menü üzerinden ayrıca oyun başlangıç ekranına tekrar ulaşabilirsinz. Süper Paslı Futbol oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Motor Süper Motor Toplamda 20 bölümden oluşan engel dolu parkurlarda süper motor ile kayaların altında kalmadan ilerlemeniz gereken oyunda yön tuşları ile motorsikleti kontrol ediyorsnuz. Süper Motor oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Süper Mario Jeep Süper Mario Jeep Dev tekerlekli aracı kullanarak mario'nun harita üzerindeki bölümleri teker teker tamamlamasını sağlayacaksınız. Mario'nun harita üzerindeki noktalarda yarışırken dikkat etmesi gereken noktaları belirleyeceksiniz. Hızla giderken aracın devrilmemesi için küçük haritadan engebeli noktaları görebilirsiniz. Böylece haritanın üzerinde bulunan noktaları inceleyip engebeli alanların dışında yarışı tamamlayabilirsiniz. Mario'nun kontrolünü sağlarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşları yardımıyla mario'yu bitiş noktasına kadar götürebilirsiniz. Sizlere bu keyili oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Süper Mario Dövüş Süper Mario Dövüş Mario'nun düşmanları bir tülü bitmiyor. Kaplumbağalar ve cücelerin sürekli olarak mario'nun üzerine saldırması bu kez farklı taktiklerin gelişmesine yardımcı oluyor. Mario'nun üzerine saldıran bu düşmanları sırası ile dövmeniz gerekiyor. İlk olara kcüceler saldıracağı için işiniz kolay olacak. Bir tekme, bir yumruk ve üstüne atlama işlemiyle sert darbeler uygulayabilirsiniz. Aynı sıradaki düşmanlarınızı vururken kaplumbağaların size zarar vermesini engellemeniz gerekiyor. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. K ve J tuşuna basarak dövüş metodlarınızı uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Mario Süper Mario Aterilerin vazgeçilmez oyunlarından olan Süper Mario oyununun flash versiyonu ile karşınızdayız. Yön tuşları ile oynayabileceğiniz Süper Mario oyununda, bildiğiniz mario oyunundan farklı bir durum söz konusu değil. Yaratıkları yine üzerine basarak öldürebiliyorsunuz. Tabii her zamanki gibi süre bitmeden bölümü bitirmeniz gerekiyor. Oyuna başlarken ise Mario veya LUIGI yi seçebiliyorsunuz. Toplamda 10 can hakkınız bulunduğunu da söyleyelim. Ayrıca ateş etme maalesef süper mario oyununun bu versiyonunda bulunmamaktadır.

Süper Lig Süper Lig Dünya ülkelerinin katılımıyla oluşturulan süper dünya takımları ligi futbol müsabakalarında ülkenizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Süper Lig oyununda ülke seçimi yaptıktan sonra başladığınız oyunda yön tuşları ile oyuncuları hareket ettirirken, ctrl tuşu ile şut, pas ve oyuncu seçimi gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Süper Lig oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper kupada heyecan dinmiyor, takımlar artık finalde ve maçlar genelde uzatmalara kalıyor ve beraberlik sonucunda penaltı atışlarına geçiliyor. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda berabere kaldığınız rakip ile karşılıklı 5 er tane olmak üzere toplamda 10 adet penaltı vuruşu gerçekleşecek. Penaltı Vuruşu oyununda ilk önce mause ile topu nereye atmak istediğinizi kale üzerinde işaretliyorsunuz, daha sonra falso verecekseniz buna göre falsoyu ayarlıyorsunuz. Daha sonra da hızı ayarlayıp kaleye penaltı çekiyorsunuz. Çektiğiniz şut sonrasında rakibe geçen penaltı atışı kullanma hakkında bu sefer kaleci sizsiniz. Kaleci iken, topu kurtarmak için ok ile işaretli bölüme kare ile durmadan yanıp sönen şekli eşleştirip atış yapıldığında o bölgeye uzanarak topu yakalamalı veya kaleden uzaklaştırmalısınız. Göz ile takip ve refleksiniz kuvvetli ise kalede harika bir şekilde şutları kurtarabilir ve rakibinizi yenebilirsiniz. Süper Kupe Penaltı Vuruşu oyununu mause ile oynuyorsunuz. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Kral Saldırı Süper Kral Saldırı Savunma oyunu olan bu oyunda, düşman askerlerine karşı kaleyi korumak zorundasınız. Bu zorlu günlerde bu bölge sadece sizin kontrolünüzde, yüzlerce hatta binlerce kişilik ordulara karşı teknolojiniz durmadan gelişebilir. Bu da ganimetlerle ancak olabilir bir durum. Her bölüm sonunda size silah teknolojilerinde gelişmeler için açılacak olan bölümde Kazandığınız paraya göre tasarruf edebilirsiniz. Süper Kral Saldırı oyununda askerlerin kaleye yaklaşıp zarar vermesine engel olmalısınız. Cephane sınırı olan silahlarda her bölümde cephanelik otomatik yenilenmektedir. Süper Kral Saldırıoyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...