2014 Kral Penaltı Kupası

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Kral Penaltı Kupası Oyunu Oyna


2014 Kral Penaltı Kupası
; Not: Oyunun yüklenmesi biraz zaman alabilir.

Oyun yüklendiğinde "CONTINUE" yazısına tıklıyoruz. Daha sonra ekranda oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgiler çıkıyor. Burada da en altta bulunan yazıya tıklayıp, 2014 Kral Penaltı Kupasına katılmak için bir dünya takımını seçiyoruz. Seçim yaptıktan sonra, grubumuza düşen takımları görebiliriz. Son olarak "START THE WORLD CUP" yazısına tıkladıktan sonra oyuna başlıyoruz.

Sizin ve rakibinizin sırayla 5 atış ve kurtarma hakkı bulunuyor. İlk atış hakkı sizin. İlk önce hangi yöne atmak istediğinizi ok yönüne göre belirleyip, mausenin sol tuşuna tıklıyoruz. Daha sonra falsoyu ayarlıyoruz. Son olarak da yüksekliği ayarlayıp atışı gerçekleştiriyoruz. 2014 Kral Penaltı Kupası oyununda siz atışınızı yaptıktan sonra, rakibin önündeki ok yönünü takip ederek atışı kurtarmaya çalışacaksınız. Kral Penaltıda sizlere bol şanslar.


2014 Kral Penaltı Kupası Oyunu 6586 kez oynandı. Kral Penaltı Oyunları

125 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.08/10

Oyunu Paylaş:

2014 Kral Penaltı Kupası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Cumartesi 25 Ocak 2014
+5

çok güzel

Misafir Oyuncu
Cuma 24 Ocak 2014
+2

çok sıkıcı bir oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Penaltı Zor Penaltı Zor penaltı da çok iyi kalecilere karşı penaltı atacaksınız. Penaltılar ile başarılı bir şekilde başarılı olmalısınız. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Yaşlıların Penaltı Macerası Yaşlıların Penaltı Macerası Yaşlılar futbolu oyununda, oyuna başladığınızda top veya kale seçimi yapıyorsunuz. Daha sonra kalede olursanız ilk önce tahmini olarak bir köşe seçip atış yapan rakibinizin o yönde topu atmasını umuyorsunuz. Atış yaparken ise atış yapacağınız yeri mause yardımı ile belirleyip, yine mause yardımı ile atış şiddetini ayarlıyor ve penaltıyı çekiyorsunuz. Yaşlıların Penaltı Macerası oyununda, eşitlik durumunda eşitlik bozulana kadar teker atış olarak oyun devam ediyor ve kazanan yaşlı amca kupayı götürüyor :)

VR Dünya Kupası VR Dünya Kupası Futbol severler için, Kral Penaltı Oyun sitesi olarak, bir dünya kupası oyununu daha sizlere sunuyoruz. VR Dünya Kupası oyunu yüklendikten sonra, ana ekrana geldiğinizde, sol üst köşede "CHANGE" tuşunu kullanarak, oynamak istediğiniz takımı ve rakip takımı seçebiliyoruz. Yine sol alt tarafta bulunan "difficulty: Novice" yazan kısımda zorluk derecesini ifade etmektedir. Üzerine mause ile gelince liste açılacaktır. Burada en üstteki en kolay, en alttaki en zor olarak kabul edilir. Oyuna başlamak için "PLAY" tuşuna basıyoruz. VR Dünya Kupası Oyununu Nasıl Oynuyoruz? Yön tuşları ile, araba yarışlarında olduğu gibi, ileri tuşu ile hareket ediyor. Diğer tuşlar ile de futbolcunun yönünü değiştiriyoruz. C tuşu ile oyuncu seçimini değiştiriyoruz. X tuşu ile oyuncuyu hızlandırıp, daha hızlı koşmasını sağlayabilirsiniz. P tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz.

Uluslararası Penaltı Kupası Uluslararası Penaltı Kupası Uluslararası kupada finallere kalan takımlar gibi eleme usülü maçlarda rakiplerinize penaltı çekeceksiniz ve rakiplerinizin bu penaltıları kurtarmaması için elinizden geleni yapacaksınız. Rakibinize karşı atacağınız her penaltı sizi bir süt tura taşıyacağı için dikkatli olmalısınız. Seçtiğiniz takımın gücü doğrultusunda karşı takımları yenebilirsiniz. Topu atacağınız yönü seçtikten sonra o yöne hızlı bir şut çıkartıp gol atabilirsiniz. Böylece dünya kupasının en iddialı adaylarından birisi olabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla size topa vurup frikik atabilirsiniz. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz. En güzel penaltı oyunları kral penaltı oyun sitesinde oynanır. Ayrıca birbirinden güzel futbol oyunları yanı sıra kız ve erkekler için popüler flash oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Süper Penaltı Süper Penaltı Penaltı oyunları sitesi olarak, farklı bir penaltı oyunu ile karşınızdayız. Süper Penaltı oyunu yüklendikten sonra, start tuşuna basarak, oyuncu seçimi ekranına ulaşıyoruz. Burada herhangi bir futbol karakterini seçerek start tuşuna tekrar bastığımızda oyuna başlıyoruz Süper Penaltı oyunu başladığında ilk dikkat etmemiz gereken nokta, Üstte bize verilen bazı bilgiler. Level: Kaçıncı seviyede olduğumuzu gösterir. Chances: Kaç adet şut hakkımız kaldığını gösterir. Goals: Kaç atışımızı şuta çevirdiğimizi ve bizden kaç adet başarılı penaltı atışı istediğini. Money: Penaltıdan elde ettiğimiz parayı Sağ tarafta ise 3 oyuncudan en sevdiğiniz karakterleri dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz. Artık tek yapmamız gereken yön tuşları ile penaltı atacağımız yeri belirledikten sonra, Space tuşu ile futbolcuyu hazırlayıp, tekrar space tuşu ile atışı gerçekleştirmek. Her level de, en altta bulunan S paketine tıklayarak kaleciyi sersemletebilir ve penaltı atışını daha rahat bir şekilde ağlar ile buluşturabilirsiniz. Bu zevkli penaltı oyunda kral penaltı iyi eğlenceler diler.

Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper kupada heyecan dinmiyor, takımlar artık finalde ve maçlar genelde uzatmalara kalıyor ve beraberlik sonucunda penaltı atışlarına geçiliyor. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda berabere kaldığınız rakip ile karşılıklı 5 er tane olmak üzere toplamda 10 adet penaltı vuruşu gerçekleşecek. Penaltı Vuruşu oyununda ilk önce mause ile topu nereye atmak istediğinizi kale üzerinde işaretliyorsunuz, daha sonra falso verecekseniz buna göre falsoyu ayarlıyorsunuz. Daha sonra da hızı ayarlayıp kaleye penaltı çekiyorsunuz. Çektiğiniz şut sonrasında rakibe geçen penaltı atışı kullanma hakkında bu sefer kaleci sizsiniz. Kaleci iken, topu kurtarmak için ok ile işaretli bölüme kare ile durmadan yanıp sönen şekli eşleştirip atış yapıldığında o bölgeye uzanarak topu yakalamalı veya kaleden uzaklaştırmalısınız. Göz ile takip ve refleksiniz kuvvetli ise kalede harika bir şekilde şutları kurtarabilir ve rakibinizi yenebilirsiniz. Süper Kupe Penaltı Vuruşu oyununu mause ile oynuyorsunuz. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Kral Saldırı Süper Kral Saldırı Savunma oyunu olan bu oyunda, düşman askerlerine karşı kaleyi korumak zorundasınız. Bu zorlu günlerde bu bölge sadece sizin kontrolünüzde, yüzlerce hatta binlerce kişilik ordulara karşı teknolojiniz durmadan gelişebilir. Bu da ganimetlerle ancak olabilir bir durum. Her bölüm sonunda size silah teknolojilerinde gelişmeler için açılacak olan bölümde Kazandığınız paraya göre tasarruf edebilirsiniz. Süper Kral Saldırı oyununda askerlerin kaleye yaklaşıp zarar vermesine engel olmalısınız. Cephane sınırı olan silahlarda her bölümde cephanelik otomatik yenilenmektedir. Süper Kral Saldırıoyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Süper Finalde Penaltı Çek Süper Finalde Penaltı Çek Oyun yüklendikten sonra START tuşu ile oyuna başlamak için açıklama bölümüne ulaşıyoruz. Tamamen mause yardımıyla oynayabildiğimiz Süper Finalde Penaltı Çek oyununa başlamak için ise Sağ alt köşedeki 2 kere NEXT butonuna tıklıyoruz.Oyun içerisinde ise, ilk önce size kalenin hangi bölgesine topu atmak istediğinizi, daha sonra nasıl topa falso vereceğinizi, sonrasında ise güç-denge göstergesini önünüze getiriyor. Doğru ayarı yaptıktan sonra atışı gerçekleştiriyoruz. Atışımızdan sonra rakip takımın futbolcusunun size penaltısını kurtarmak zorundasınız. Bunun için kalede atış yapılacak bölge ok ile gösterilirken, hızla kale üzerinde kare şeridin gezdiğini göreceksiniz. Bu şeridi ok işaretiyle aynı kareye getirebildiğiniz takdirde topu kurtarmış olacaksınız. Oyun bu şekilde kendini tekerrür ediyor. Süper Finalde Penaltı Çek oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler..

Savaşta Kralx Tank Savaşta Kralx Tank Bu oyunda birinci bölümde sadece sizden verilen görev zamanını dikkatlice kullanarak tankları park etmenizi isteyen Savaşta Kralx Tank oyununda, daha sonraki bölümlerde yön tuşlarının yanı sıra x tuşuyla ateş etmeniz istenecek. Ancak burada eğer konuşlanmanız yani durmanız gereken bölgede durmazsanız düşmana zarar veremeyeceksiniz. Süre dolmadan yerinize geçmeli ve düşman ordularını etkisiz hale getirmelisiniz.

Ronaldo Penaltı Turnuvası Ronaldo Penaltı Turnuvası Ronaldo, yıldız futbolcularla beraber b,r penaltı turnuvasına katılıyor ve çeyrek finale kadar yükseltiyor. Diğer rakiplerini geçebilmesi için çeyrek finalde 5, yarı finalde 6 ve finalde 7 tane gol atması gerekiyor. Tabii her turnuva bölümünde toplamda 10 adet kaleye penaltı çekme hakkı veriliyor. Ronaldo Penaltı Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır? İlk ekranda Cliquez ici pour continuer ... yazısına tıklıyoruz. Sonra karşımıza çıkan 2. ekranda Commencer la partie yazısına tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra Ronaldo Penaltı Turnuvasında şut çekmeye başlıyoruz. Sağ alt tarafta 10 tane şut için ıskaladığımızı veya attığımız şutları gösteren bir gösterge mecvut. Kaleye penaltı çekerken yön tuşlarını kullanıyoruz. Şut çekmek için ise space tuşunu kullanıyoruz. Ronaldo Penaltı Turnuvası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.