2 Kişilik Amudi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

2 Kişilik Amudi Oyunu Oyna


2 Kişilik Amudi
; Amudi oyununda, normal hayata amuda kalkarak bakmak gibi kurgulanmış bu oyunda Amudiyi olabildiğince aşağıya indirmeye çalışıyoruz. Muhtemel bir saldırıdan dolayı barınağa yetişmeye çalışan Amudi, bakalım ne kadar alta inebilecek. Amudiyi kontrol etmek için klavyede bulunan yön tuşlarını kullanmanız yeterlidir. Amudi aşağılara indikçe bölüm atlayıp aşağıya düşüş hızlandığından sizinde hızlıca hareket etmeniz gerekmektedir. Skorunuzu merakla bekliyoruz. Biz Kral Penaltı Ekibi olarak 1. oynayışta 1000 metre düştük. 2 Kişilik Amudi oynamak için ise Ana Menü de Oyna butonuna tıklayıp, yarışma modunu seçiyoruz. Burada ister bilgisayara ister ise aynı bilgisayarda arkadaşınız ile beraber oyunu oynayabilirsiniz. 2 Kişilik Amudi oyununda, arkadaşınızla oynarken w,a,s,d ve yön tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Amudi oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...


2 Kişilik Amudi Oyunu 2859 kez oynandı. Macera Oyunları

66 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6.36/10

Oyunu Paylaş:

2 Kişilik Amudi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tek Kişilik Takım Tek Kişilik Takım Mause ile oynanan futbol maçında, rakibin oyuncularına karşılık sizin sadece bir oyuncunuz var. Ancak bu oyuncuyu mause ile yönettiğiniz için her an her yere sürükleyebiliyorsunuz. Tek Kişilik Takım oyununda sağ taraftaki kaleye gol atmanız geremektedir. Bunun için topa adamınızı getirmeniz yeterlidir. Tek Kişilik Takım oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Pes 2013 Pes 2013 PES 2013 mükemmel futbolcun ile mükemmel maçlar yaparak rakibini yenmeye çalışıyorsun. Golleri ard arda at ve bütün takımları yen. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı Çekişme 2013 Penaltı Çekişme 2013 Turnuva, dostluk maçı ve lig olarak 3 bölümde penaltı atışı yapabileceğiniz Penaltı Çekişme 2013 oyununda bölüm seçimi yaptıktan sonra ülke seçimi yapıyoruz. Daha sonra forma tipini seçip oyuna başlıyoruz. Penaltı Çekişme oyununda sadece şut çekmek değil kaleci de oluyoruz. Penaltı Çekişme 2013 oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Penaltı 2012 Penaltı 2012 Penaltı atarak attığın penaltılardan goller atın. Penaltı 2012 hiç görmediğiniz çok güzel bir penaltı oyunu. Topun yönünü, hızın ve falsosunu atın ve goller atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kafa Futbolu 2 Kafa Futbolu 2 Kafa Futbolu 2 ile Kafa Futbolu 1 oyununa göre daha gelişmiş bir oyun sizi bekliyor. Kafa Futbolu, geneli itibariyle kafa ile oynanan bir oyun olmasına rağmen yere düşen topu kaldırmak için ayakları kullanmakta gerekiyor :) Kral Futbolu 2 oyununu nasıl oynuyoruz sorusuna gelince ise; üst tuşu ile zıplıyoruz. aşağı tuşu ile oyuncu değiştiriyoruz. ileri ve geri tuşları ile ise sahada geziyoruz. Kafa Futbolu oyununda size kral penaltı, penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Hakemleri Yoket 2 Hakemleri Yoket 2 Yön tuşları ile oynanan Hakemleri Yoket oyununun birincisini bilenler için gayet basit gelecek Hakemleri Yoket 2 oyununda da yine yön tuşları ile oyunu oynayabilirsiniz. Hakemleri Yoket 2 oyununda, hem hakemleri yok etmek, hem de kaleye gol atmak sizden istenen görevler.

FIFA 2014 Dünya Kupası Maskodu Yap Boz FIFA 2014 Dünya Kupası Maskodu Yap Boz Fifa 2014 Maskotu yapbozu oyununda, size yapbozun alanından daha büyük bir alanda Kral Fifa yapbozunu tamamlamanız istenmektedir. Dünya Kupasının sevimli maskodunun yapbozunu yapmak için mause kullanmanız yeterlidir.

Dünya Kupası 2012 Dünya Kupası 2012 Milli takımımızı seç ve takımın ile bütün rakiplerini eleyerek şampiyon olmak için goller at. Bütün rakipleri yenmelisin. Yön tuşları ve A,S,D butonları ile kontrolü sağlarsın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası 2010 Penaltı Dünya Kupası 2010 Penaltı Dünya kupası 2010 penaltı atarak bütün rakipleri yenmelisiniz. Rakiplerin hepsini yenin ve penaltıları gole çevirin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası 2010 Dünya Kupası 2010 Futbol oyunlarında genellikle yön tuşları ve z x gibi tuşlarla pas ve şut atma işi yapılıyor. Ancak bu oyunda tamamen mause ile kontrol mevcut. Pas atmak istediğinizde mausenin sol tuşuna bir miktar basıp atış yapmanız gerekirken, ilerlemek için ise önünüzde gitmek istediğiniz yeri seçip mausenin sol tuşuna seri seri basmanız gerekiyor. Dünya Kupası 2010 oyununda ülkenizi seçip START tuşuna bastığınızda eşleştiğiniz gruplar ekrana gelecek, bundan sonra kendinizi hazır hissettiğinizde NEXT tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Toplamda üçer dakikalık 2 yarıdan oluşan Dünya Kupası oyununda korner, taç atışı gibi kurallarda işlev gösteriyor. Dünya Kupası 2010 oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler..