Kapıya Ulaş

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kapıya Ulaş Oyunu Oyna


Kapıya Ulaş
; Tek yönlü olarak dizayn edilmiş mağarada, her basamağa basmadan ve deaktif, pasif duruma getirmeden kapının aktif olmayacağı şekilde düzenek kurulmuş. Bu mağaradan çıkmak için, kapıya ulaşmalısınız. Ancak her basamağıda pasif duruma getirmelisiniz.

Kapıya Ulaş oyununda yön tuşları ile yön kontrollerini gerçekleştirirken, Shift (üstünde yukarı işaret olan) tuşu ile de uzun mesafe atlayışı yapabilirsiniz. Süre bitmeden kapıya ulaşmalısınız.

Kapıya Ulaş oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...


Kapıya Ulaş Oyunu 1039 kez oynandı. Macera Oyunları

20 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 4.5/10

Oyunu Paylaş:

Kapıya Ulaş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kapıya Ulaş Kapıya Ulaş Tek yönlü olarak dizayn edilmiş mağarada, her basamağa basmadan ve deaktif, pasif duruma getirmeden kapının aktif olmayacağı şekilde düzenek kurulmuş. Bu mağaradan çıkmak için, kapıya ulaşmalısınız. Ancak her basamağıda pasif duruma getirmelisiniz. Kapıya Ulaş oyununda yön tuşları ile yön kontrollerini gerçekleştirirken, Shift (üstünde yukarı işaret olan) tuşu ile de uzun mesafe atlayışı yapabilirsiniz. Süre bitmeden kapıya ulaşmalısınız. Kapıya Ulaş oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Kaleye Ulaştır Kaleye Ulaştır Mause yardımıyla oynanan, topu kaleye sokmaya çalıştığımız, kaleye ulaştır oyununda, mausenin sol tuşunu basılı tutup, ne kadar ileriye ve hangi yöne atış gerçekleştirmek istediğimizi belirledikten sonra tuştan elimizi çektiğimizde top ilerlemeye başlıyor. İşte burada önemli nokta bu ilerleyişin kaleye doğru olması ve ağlar ile buluşması. Kaleye ulaştır oyununda ne kadar az sayıda atış ile kaleye gol atabilirsek bir sonraki bölüme geçişimiz de o kadar kolay olur.

10 Sayısına Ulaş 10 Sayısına Ulaş Bir zeka oyunu olan bu oyunda, sayıları mause ile birbiriyle toplayarak 10 sayısına ayrı ayrı ulaşmaya çalışıyoruz. 10 sayısına ulaş oyununda 10 sayısını geçmek hata olarak kabul ediliyor. Bundan dolayı oyun resminde de gördüğünüz gibi bir çok 10 dahi olsa tüm rakamları buna göre toplamanız gerekmektedir. Yanlış işlemler yaptığınızda soldaki Undo butonuyla geri adım atabilirsiniz.