Kare Kafa

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kare Kafa Oyunu Oyna


Kare Kafa
; Anahtarları toplayarak, kapıları açıp, kuleye doğru tırmandığımız Kare Kafa oyununda space tuşu ile anahtarları kullanabilir ve diğer fonksiyonları yerine getirebilirsiniz. Yön tuşları ile yuvarlanarak ilerlediğiniz Kare Kafa oyununda, diğer karelerin üstünde zıplayarak onları etkisiz hale getirebilirsiniz. Bazen diğer kareleri yok etmeden üst katlara çıkmaya izin vermeyen oyunda, hareket halindeki karelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kare Kafa oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...


Kare Kafa Oyunu 1675 kez oynandı. Macera Oyunları

44 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5.45/10

Oyunu Paylaş:

Kare Kafa Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Perşembe 13 Şubat 2014
+1

çok güzel bir oyun

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sneijder Kafa Golü Sneijder Kafa Golü Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Wesley Sneijder ile kafa golü atmaya hazır mısınız? Bu oyunda zamanı iyi bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Aksi takdirde ya topun çok erken geldiği vakte ya da topa yetişemediğiniz vakitlere denk gelebilirsiniz. Tam kafanıza isabet eden topa Sneijder ile karşılık verip muhteşem goller atabilirsiniz. Daha çok sağ ayağını kullanan ve pek kafa golü bulunmayan Sneijder içinde ilk denemeler olacağından biraz çabalamanız gerekebilir. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse yardımıyla top tam kaleye geldiğinde bir kez tıklamanız yeterlidir. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Popüler Kafa Futbolu Popüler Kafa Futbolu Oyun yüklendiğinde, oyuncunuzu güç dengesine ve oynayış stiline göre seçmeniz gerekiyor. 4 lü bir grupta oynanan Kafa Futbolu oyunu sonrasında çeyrek final, yarı final ve Final oyunları oynanmakta. Popüler Kafa Futbolu oyununda, 2 şer dakikadan ibaret olan futbol oyunlarına müthiş bir ilgi var. Coşkulu bir seyirci karşısında kafa futbolu oynamak bakalım nasıl olacak.

Mini Kafa Futbolu Mini Kafa Futbolu Oyun, bir turnuva içerisinde çok küçük bir sahada topu yere düşürmeden karşılıklı olarak kaleye isabet ettirmek olarak kısaca tanımlanabilir. Kafa Futbolunun bu farklı versiyonu da, toplar bir süre sonra çifter çifter hatta sayısı gittikçe artan şekilde çoğalarak üstünüze gelmeye başlıyor. İşte bundan sonra heyecan başlıyor. İyi eğlenceler... Mini Kafa Futbolu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Mario Kafa Saydırma Mario Kafa Saydırma Sağ ve sol tuşu ile oynanan Kafa Saydırma oyununda, Mario hırslanarak bu futbol işi benim için basit iş arkadak. Zaten doğuştan yetenekliyim diyerek, antreman yapmaya başlıyor. Oyunda, size puan kazandırıp, daha rahat kafa saydırma için özellikler gelecek. Bunlara top ile deyip özellikleri aktif edebilirsiniz. Mario Kafa Saydırma Kralı olmak için bol denemeler yapabilirsiniz.

Kuru Kafa Motor Kuru Kafa Motor Kuru Kafalar şehrinde motor ile gezmek çok riskli, çünkü yol araki bulasın. Bazı bölgelerde akrobatik hareketler yapmadan nerdeyse ilerlemek mümkün değil. Kuru Kafa Motor oyununda sarp kayalara tırmanmak hiç de kolay olmayacak. Kuru kafa ülkesindeki motor turlarında sizlere 10 adet can hakkı veriliyor. Kuru Kafa Motor oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Koca Kafa Futbolu Koca Kafa Futbolu Kafa Futbolu serisinin bu oyununda ayaklarda biraz daha büyük sanki ve bir çok farklı skill de mevcut. Koca Kafa Futbolu sizlerin beğenisini kazandığı için bizde birden farklı kafa futbolu oyununu sizlere sunmaya çalışıyoruz. İyi eğlenceler dileriz :) Koca Kafa Futbolu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Kare Kafa Kare Kafa Anahtarları toplayarak, kapıları açıp, kuleye doğru tırmandığımız Kare Kafa oyununda space tuşu ile anahtarları kullanabilir ve diğer fonksiyonları yerine getirebilirsiniz. Yön tuşları ile yuvarlanarak ilerlediğiniz Kare Kafa oyununda, diğer karelerin üstünde zıplayarak onları etkisiz hale getirebilirsiniz. Bazen diğer kareleri yok etmeden üst katlara çıkmaya izin vermeyen oyunda, hareket halindeki karelere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Kare Kafa oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Kafaya Şut Çekme Kafaya Şut Çekme Sinirli futbolcu ile düşman futbolcuları kafalarından vurmaya çalışıyorsunuz. Bütün rakip futbolcuları kafadan devirmeye çalışın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kafadan Futbol Topu Kafadan Futbol Topu Taraflara çok kızgın olan futbolcu ile taraftarları kafalarından vurmaya çalışıyorsunuz. Bütün tarafları atacağınız toplar ile devirmelisiniz. Taraftarların kafalarına nişan alın ve onları devirin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kafada Topu Sektir Kafada Topu Sektir Oyunun adından da bileneceği gibi, topu kafa ile havada sektirerek puan elde etmeye çalıştığımız bir oyun ile kral penaltı olarak karşınızdayız. Toplamda topu 10 kez yere düşürme hakkınız bulunuyor. Ancak havada beliren "PLAY MORE" yazılı topları vurursanız, belirli bir oranda Yukarıda sol üst köşede kaçırma sayınızı belirten "Miss" sayısından eksilme olduğunu göreceksiniz. Topu yere düşürmeden kafada en fazla kaç kez topu sektirirseniz o puan ile oyunu tamamlayacaksınız. Kafa Topu Sektir oyunu özellikle arkadaşlarınızla rekor iddaasında bulunulabilecek zorluk seviyesi basit olan bir top sektirme oyunudur. Kral Oyunlar başarılar diler.