Mario Oyunları

0/1

Mario Oyunları Mario uzun zamandır, dünya çocuklarının vazgeçilmez oyunları arasında yerini azalan yönde de olsa korumakta, bu keyifli mario oyunlarını oynarken size iyi eğlenceler dileriz.

Mario oyunları sunan kral penaltı sitesi sizler için süper mario oyunları yanı sıra furbol oyunları ve kral penaltı oyunları oynayabilirsiniz.

Scooterli Süper Mario Scooterli Süper Mario Süper Mario bu sefer seri ayaklarını yerden kesiyor ve scooteri ile görev başında sizden talimat bekliyor. Scooter kullanan Süper Mario bu arada sizler arasında en yüksek puanı kiminle alacağını merak ediyor. Bu arada marionun tek bir aracı bulunmuyor. Çeşit çeşit aracı ile sizlere bol seçenek sunuyor, tabii bu puanlar bu araçların kilidini açmak için gerekli. İyi eğlenceler. Scooterli Süper Mario oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Luigi Restaurant Luigi Restaurant Luigi mantar diyarında büyük bir işletme açmayı düşündü ve hemen işe koyuldu. Oyuna ilk başlarken az sayıda ürün ile başlasa da gün ve gün işletmeyi büyütmeyi hedefleyen Luigi, müşerileri memnun edip, restauranta daha çok müşteri çekmeli. Luigi Restaurant oyununda müşterilerin istemiş olduğu siparişleri mutfağa söylemek için yukarıdaki menü yemeklerinden siparişe uygun olanları tıklıyoruz ve müşterilere takdim ediyoruz. Luigi Restaurant oyununda kral penaltı oyunları sitesi olarak başarılar dileriz. Diğer spor oyunları ve farklı kategorilerdeki oyunlarımızda da başarılar dileriz.

Süper Mario Süper Mario Aterilerin vazgeçilmez oyunlarından olan Süper Mario oyununun flash versiyonu ile karşınızdayız. Yön tuşları ile oynayabileceğiniz Süper Mario oyununda, bildiğiniz mario oyunundan farklı bir durum söz konusu değil. Yaratıkları yine üzerine basarak öldürebiliyorsunuz. Tabii her zamanki gibi süre bitmeden bölümü bitirmeniz gerekiyor. Oyuna başlarken ise Mario veya LUIGI yi seçebiliyorsunuz. Toplamda 10 can hakkınız bulunduğunu da söyleyelim. Ayrıca ateş etme maalesef süper mario oyununun bu versiyonunda bulunmamaktadır.

Mario Prenses Bulma Mario Prenses Bulma Mario ile birlikte uzun süredir ulaşıp kavuşamadığı prensesi ilk kez aynı anda göreceksiniz. Bu kez yapmanız gereken mario'nun sakladığı prensesini bulmaktır. 3 adet mario kafası sürekli olarak dönecek ve doğru kafaya tıkladığınızda arkasından prenses çıkacak. İlk dönüşte yavaş olacağı için doğruyu bulmanız kolay olacaktır. Fakat 4. veya 5. dönüşte sizi zorlayacak hıza kavuşan mario işinizi uzatabilir. Dikkatli bir şekilde marioyu takip ederseniz prensesle kavuşturabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Mouse ile mario'nun döndüğü alanı takip edip doğru hamleyi tek bir tıklamayla yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Su Altı Macerası Mario Su Altı Macerası Bir çok kişinin çocukluğunda aterilerin mehşur oyunu mario ile uzaktan yakından bir tanışıklığı vardır. Bu Mario Su Altı Macerası oyununda da yaratıklardan kaçarak bölümü tamamlamanız gerekiyor. Nasıl Oynanır Mario Su Altı Macerası oyunu açıldığında sağ alt köşedeki play tuşuna basarak ana menüye ulaşıyoruz. Burada tekrar PLAY tuşuna bastığımızda önümüze bir harita çıkıyor. Kutular bölümleri ifade ediyor. Her bölüm sonunda bir sonraki bölümün anahtarını elde ettiğinizden dolayı bölüm de açılmış oluyor. Mario Su Altı Macerası oyununda yön tuşları ile oyunu oynayabiliyorsunuz. Su içinde yukarıya gitmek için space veya üst yön tuşunu kullanabilirsiniz.

Mario Zuma Mario Zuma Zuma oyunları arasında birçok tür sunulup bu türlerde oyun zorluğu arttırılmıştır. Fakat mario bu oyunda farklı bir bakış açısı ile karşımıza çıkıyor. Mesela mario'nun ilk olarak başladığı bölümde bile harita o kadar kısa olarak sunuluyor ki topların kalenize girmesini engellemen bayağı zor olacak. İlk olarak mario ile etrafınızda dönüp topları yok etmeye çalışacaksınız. Daha sonra sıradaki bölümlerde mario'nun kendisini geliştirmesini sağlayacaksınız. Mario kendisini geliştirdiği müddetçe sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile kontrol edebilirsiniz. Mouse yardımıyla etrafınızda tur atarak bir kez tıklayıp topu fırlatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Araba Yarışı Mario Araba Yarışı Rakipsiz mario'nun bu kez kaplumbağa başına dert olacak. Çünkü kaplumbağanın aracını kontrol edeceğiniz için mario'nun lider olması imkansız olacak. Mario'nun rakibini kontrol ederek hem fizik gücünün hem de hızının iyi olmasında faydalanıp lider olarak oyunu tamamlayabilirsiniz. İlk olarak kaplumbağanın nasıl ilerilediğini anlayıp bir süre ona alışmanız yeterlidir. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak kendi etrafında dönen haritada liderlik için yarışabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Basketbol Mario Basketbol Basketbol oyunları arasında en çok tercih edilenlerden biriside potanın yakınlarından belirli uzaklıkta hızı ve yönü belirleyip topu potadan sokmaya çalışmaktır. Fakat bu oyunda eğleneceğiniz farklı bir yön daha bulunmaktadır. Mario'nun eşlik edeceği basketbol oyununda mario ile birlikte hedefe doğru topu fırlatacaksınız. Böylece sayıları attıkça puan kazanabilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynamanız mümkündür. Mouse ile birlikte hedefe doğru hızı ve yönü ayarlayıp topu fırlatabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Altın Yakala Mario Altın Yakala Yön tuşlarıyla oynanan, altın madeni çekme oyununda, taşlara çarpmadan parlayan altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Mario Altın Yakala oyununda parıldamaya başlamayan altınlar tutulamaz anlamına gelmektedir. Hem zaman kaybı, hem de altın puanı kaçırmamak için taşlara değdirmeden, altınları çıkarmanız gerekmektedir. Kral Penaltı İyi altın toplamalar diler.

Mario Karting Mario Karting O marionun mantarlı macera yolunda karting yapmak bir değişiklik olsa gerek. Mario Karting oyununda yön tuşlarıyla marioyu bitişe götürmelisiniz. Böylelikle bölümleri rahatlıkla geçebilir ve prensesi kurtarabilirsiniz.

Mario Bros Mario Bros Bu oyunları çocukluğunda ateriyi tanımış bir kişiye sormak lazım tabii :) Mario Bros oyunu birden fazla bölümden oluşan ve güneşleri toplayarak, zamana karşı yarıştığımız bir oyun. Yön tuşları ve zıplamak için z yada space tuşunu kullandığımız oyunda, oyuna başladığımızda bölümlere sırayla gidiyoruz. Bunun için ilk kapıya gelip yukarıya tuşuna basarak bölüme giriş yapabiliyoruz. Toplamda 5 can hakkınız bulunmakta. Toplam 10 bölümden oluşan Mario Bross oyununda, etrafı duvarlarla örülü güneşleri görürseniz onları almak için etrafta gezinirken bir buton göreceksiniz. Bu butonun üzerinde zıplayarak bu duvarları kaldırabilirsiniz. Toplam sizden istenen güneş sayısına ulaştığınızda bölüm çıkış kapısına ulaşarak, ki bu bazen giriş kapısı oluyor bölümü tamamlayabilirsiniz.

Mario 3D Araba Yarışı Mario 3D Araba Yarışı Mario bu sefer araba yarışçısı olarak önümüze geliyor. Yön tuşları ile arabayı kontrol edip, space tuşuyla zıplayıp, c tuşuyla da bölüm başına verilen 5 araç ateş topunu diğer rakiplerinizi saf dışı etmek için kullanabileceğiniz Mario 3D Araba Yarışı oyunu toplam 3 bölümden oluşmaktadır. Yoldaki mantarları toplayarak ekstra puan kazanabilirsiniz. Mario 3D Araba Yarışı oyununda, kral penaltı oyunları başarılar diler.

Mario Jetski Mario Jetski Güzel bir havada mantarlar diyarında, denizde jetski ile bir maceraya hazır mısınız? Mario jetski ile denizde bir maceraya çıkıyor. Bu macerada bir sürü puan toplayabililir. Bir yandan da deniz canavarlarına da yakalanmaması gerekiyor. Bunun için bazen space tuşu ile canavarların üstünden zıplaması gerekebiliyor. Oyun bölümleri uzun ve bir çok tehlikle bulunduğu için Mario Jetski oyununda çeşitli bölümlere ara noktalar konulmuş. Bu etap noktalarına ulaştığınızda, herhangi bir yaratığı atlatamasanız bile, Mario Jetski oyununu sıfırdan başlamanıza gerek kalmıyor.

Mario Prenses Mario Prenses Mario'nun bir türlü kavuşamadığı prensesi bu kez farklı bir maceranın içerisinde bulunuyor. Ormanlık bir alanda motorsiklet süren prenses engelleri aşarak mario'ya kavuşmak istiyor. Mario'nun prenses ile kavuşması yine bildiğiniz gibi kolay olmayacak. İlk olarak prenses'in kontrolünü sağlamaya çalışacaksınız. İleri ve geriye fazla gitmeden mario'yu ve prensesi kontrol edebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Engebeli noktalarda dikkatli bir şekilde hızınızı ayarlayarak oyunu tamamlamanız mümkündür. İyi eğlenceler dileriz.

Mario vs Kaplumbağa Mario vs Kaplumbağa Kaplumbağaların toplu saldırısına direnmek isteyen mario'yu bu kez zor bir görev bekliyor. Mario'nun kaplumbağaların saldırısını daha nerden geldiğini anlamasına fırsat vermeyen düşmanları birer birer yok etmelisiniz. Mario ile aşağı ve yukarı giderek ok fırlatacaksınız. Böylece kaplumbağaları sırasıyla düşüreceksiniz. Yakınınızda olan kaplumbağalardan başlamanız faydalı olacaktır. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Ayrıca space tuşuyla ok atabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Mario Kamyon Sürme Mario Kamyon Sürme Mario ile birlikte kamyon sürerek engebeli alanları geçip bitiş noktasına ulaşmaya çalışacaksınız. İlk bölümde hiçbir zorluk çekmeden kamyonu nasıl kontrol edebileceğinizi göreceksiniz. Kamyonu kontrol ederken yapmanız gereken çok hızlı ilerlememektir. Aksi takdirde kamyon devrilebilir. Bu nedenle kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Kamyonu kullanırken yüksek alanlarda hızla giderek havada akrobasi yapmanızda mümkündür. Fakat bu kısa mesafelerde aracın devrilmesini sağlayacağından hesaplayarak yapmanız en uygun yöntemdir. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynamanız mümkündür. Kamyonu yön tuşlarıyla kontrol ederek hızınızı ayarlayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Yumurtacı Mario Yumurtacı Mario Yumurta nakliyatı yapması için görevlendirilen mario'ya yardım etmeniz gereken eğlenceli bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunda yapmanız gereken mario'nun kullandığı kamyonun kontrolünü sağlamaktır. Yumurta'nın ne kadar kolay kırıldığını unutmadan bitiş noktasına kadar gitmeniz gerekiyor. Engebeli noktalarda dikkatli olarak mario'nun aracının devrilmemesini sağlamalısınız. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Yön tuşları yardımıyla yumurta yüklü kamyonu hedefe kadar taşımanız mümkündür. Sizlere bu keyifli oyunda iyi eğlenceler dileriz.

Mario Yukarı Sıçra Mario Yukarı Sıçra Kırılan blokların üzerinden sürekli olarak yukarı sıçarayan mario'yu kontrol etmeniz için ilk olarak mario'nun bulunduğu noktada kontrol sağlamanız gerekiyor. Ayrıca bazı bloklar kırıldığı için yere düşmemek amacıyla sürekli yukarıya sıçramanız gerekiyor. Yukarıya sıçrarken size sunulan özellikleri toplayıp daha hızlı olmanızda mümkündür. Düz hatlara sahip bloklar kırılmadığı için onların üzerinde biraz bekleyebilirsiniz. Yol üzerindeki yıldızları da toplayarak yüksek puan elde edebilirsiniz. Böylece sıralamalarda ön sıralara yerleşebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu yön tuşları ile oynamanız mümkündür. Yön tuşları yardımıyla mario'nun yukarıya tırmanmasını sağlayabilirsiniz.

0/1