Penaltı Oyunları

0/1

Penaltı Oyunları Penaltı Oyunları, kral penaltı sitemizde oyunlar olarak ayrı bir yere sahiptir. Sizlere en çok oynanan penaltı oyunlarını seçmeye çalıştık. Penaltı oyunlar arasında daha az hareket gerektiren bir oyundur. Penaltı oyunlarında sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Dünya Kupası 2010 Penaltı Dünya Kupası 2010 Penaltı Dünya kupası 2010 penaltı atarak bütün rakipleri yenmelisiniz. Rakiplerin hepsini yenin ve penaltıları gole çevirin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası Dünyanın en iyi takımları ile penaltı atacaksınız. Takımını seç ve rakiplerini yen. En iyi penaltıyı senin attığını kanıtla. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası Penaltı Çekme Dünya Kupası Penaltı Çekme Dünya Kupasının takımları ile penaltı çekeceksiniz. Attığınız penaltıların hepsi gol olmalıdır. 2 Player ile oyunu 2 kişilik olarak oynarsınız. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Dünya Kupası Penaltı Atma Dünya Kupası Penaltı Atma Penaltı atarak ve kaleci olarak oyunu kazanmaya çalışıyorsun. Hem golcü hem kaleci olacaksın. Bütün penaltılar gol olmalı. Mouse ile penaltıları çek ve gol at. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma Penaltı kurtarma da kaleci olarak atılan şutları tutmaya çalışıyorsun. Bütün şutları tut ve en iyi kaleci olduğunu kanıtla. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Japon Penaltı Japon Penaltı Japon Penaltı bu mükemmel oyunda penaltı atacaksınız. Hiç oynamadığınız kadar güzel bir penaltı oyunu. Topun yönünü Mouse ile ayarlayın ve hız, falso ile penaltıları gol yapın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı Şampiyonası Penaltı Şampiyonası Penaltı turnuvasında bütün rakiplerini yenmeye çalışıyorsun. Rakiplerine attığın penaltıları gole çevir ve şampiyon penaltıcı ol. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı ve Gol Penaltı ve Gol Penaltı kullarak attığınız penaltıların gol olmasını sağlamalısınız. Penaltıyı kullanmak için Mouse ile Power yazan yere iyi dengeleyin ve gol atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Noel Baba Penaltı Noel Baba Penaltı Noel Baba bu sefer Kral Penaltı ile penaltı atıyor. Noel Baba ile penaltıdan gol atın. Topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayın ve frikikten golleri atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Penaltı 2012 Penaltı 2012 Penaltı atarak attığın penaltılardan goller atın. Penaltı 2012 hiç görmediğiniz çok güzel bir penaltı oyunu. Topun yönünü, hızın ve falsosunu atın ve goller atın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Zor Penaltı Zor Penaltı Zor penaltı da çok iyi kalecilere karşı penaltı atacaksınız. Penaltılar ile başarılı bir şekilde başarılı olmalısınız. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Çöp Adam Penaltı Avcısı Çöp Adam Penaltı Avcısı Bu çöp adam başka çöp adam, Havada karada topları tutabiliyor. Tabii sizin kabileyitiniz bu durumun en büyük etkendi. Penaltı Avcısı oyununun nasıl oynanacağından bahsedecek olursak, oyun başladıktan sonra, atacağı bölgeyi seçerek Aim tuşuna sonra atışı gerçekleştirmek için ise Kick tuşuna basmanız yeterlidir. İyi eğlenceler dileriz. Kral Penaltı (kral oyun) sizler için en yeni ve en güzel oyunları sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Ronaldo Penaltı Turnuvası Ronaldo Penaltı Turnuvası Ronaldo, yıldız futbolcularla beraber b,r penaltı turnuvasına katılıyor ve çeyrek finale kadar yükseltiyor. Diğer rakiplerini geçebilmesi için çeyrek finalde 5, yarı finalde 6 ve finalde 7 tane gol atması gerekiyor. Tabii her turnuva bölümünde toplamda 10 adet kaleye penaltı çekme hakkı veriliyor. Ronaldo Penaltı Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır? İlk ekranda Cliquez ici pour continuer ... yazısına tıklıyoruz. Sonra karşımıza çıkan 2. ekranda Commencer la partie yazısına tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra Ronaldo Penaltı Turnuvasında şut çekmeye başlıyoruz. Sağ alt tarafta 10 tane şut için ıskaladığımızı veya attığımız şutları gösteren bir gösterge mecvut. Kaleye penaltı çekerken yön tuşlarını kullanıyoruz. Şut çekmek için ise space tuşunu kullanıyoruz. Ronaldo Penaltı Turnuvası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper Kupa Penaltı Vuruşu Süper kupada heyecan dinmiyor, takımlar artık finalde ve maçlar genelde uzatmalara kalıyor ve beraberlik sonucunda penaltı atışlarına geçiliyor. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda berabere kaldığınız rakip ile karşılıklı 5 er tane olmak üzere toplamda 10 adet penaltı vuruşu gerçekleşecek. Penaltı Vuruşu oyununda ilk önce mause ile topu nereye atmak istediğinizi kale üzerinde işaretliyorsunuz, daha sonra falso verecekseniz buna göre falsoyu ayarlıyorsunuz. Daha sonra da hızı ayarlayıp kaleye penaltı çekiyorsunuz. Çektiğiniz şut sonrasında rakibe geçen penaltı atışı kullanma hakkında bu sefer kaleci sizsiniz. Kaleci iken, topu kurtarmak için ok ile işaretli bölüme kare ile durmadan yanıp sönen şekli eşleştirip atış yapıldığında o bölgeye uzanarak topu yakalamalı veya kaleden uzaklaştırmalısınız. Göz ile takip ve refleksiniz kuvvetli ise kalede harika bir şekilde şutları kurtarabilir ve rakibinizi yenebilirsiniz. Süper Kupe Penaltı Vuruşu oyununu mause ile oynuyorsunuz. Süper Kupa Penaltı Vuruşu oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Dev Kaleci Dev Kaleci İrlanda ve İspanya arasında muhteşem bir penaltı atışı müsabakası var. Dev Kaleci karşısında kaleye gol atmak çok zor bir hal aldı. Dev kalecinin açık bıraktığı yerleri anında görüp çok hızlı davranarak gol atmak gerekiyor.Dev Kaleci Oyunu Nasıl Oynanır? Öncelikle yön tuşları ile topu nereye atmamız gerektiğini ayarlıyoruz. Sonra A tuşu ile hızı ayarlayıp, S tuşu ile de kaleye şut çekiyor. Burada önemli nokta tüm bu işlemleri 7 saniye içinde yapmamız gerekiyor. Dev Kaleciye bakalım gol atabilecek misiniz :) Dev Kaleci oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Penaltı Penaltı Oyuna ilk girişte 2 buton var. Yazılar çince olduğu için en üsttekine basmanız yeterli. Sonrasında sizin için penaltı atacak karakteri seçmeniz gerekiyor. Burada power = güç, control = konrol olarak güç dengelerini kendinize göre seçim yapıp penaltı atışlarına başlamak için ileri tuşuna basıyoruz. Penaltı oyununa başladıktan sonra üst köşede bazı bilgilere ulaşmak mümkün. Burada penaltı oyununda bölüm atlamak için mission = hedeflenen manasında bölümü geçmek için 10 atış içerisinde kaç tane atmamız gerektiğini yazan bir bölüm bulunmaktadır. Bizim için de en önemli bölüm burasıdır. Penaltı oyununu nasıl oynuyoruz sorusuna gelince, yön tuşlarıyla atış yapacağımız bölgeyi seçerek space tuşuna basıyoruz.burada kaleye şut çekebilmek için top işareti olan yerde tekrardan space tuşuna basarak atış gerçekleştirmemiz gerekiyor. Aksi takdirde topa vuramıyoruz. Ayrıca sağ üst köşede ateş ve buz bonuslarımız var. Bunlar sizi kurtaran altın bonuslardır ancak bunlarıda kurtarabilmek için yine kontrollü bir şut çekerek sadece topu kaleye göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca penaltı oyununda en alt sol köşede oyun sırasında oyuncu değişikliğine de izin verilmiştir. Bu muhteşem penaltı oyununda iyi eğlenceler diliyoruz :) Penaltı oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Dubai Penaltı Kupası Dubai Penaltı Kupası Penaltı oyununda "play game" ardından "ready" butonlarına basarak başlayabiliriz. Dubai Penaltı Kupası oyununda size toplamda 3 başarısız atış hakkı tanınıyor. Penaltı Kupası oyununda ilk önce kalede şut atmak istediğiniz bölgeyi hedef alarak ve hedef aldığımız bölgede gözüken hız göstergesini ayarlayarak farenin (mause) sol tuşuna basıyoruz. Daha sonra hızlıca ekrana gelen topun neresine vurmak istiyorsanız, o bölgesine vuruyoruz ve topu kaleye gönderiyoruz. Tabii bu oyunda puan toplamak önemli bir unsur, bundan dolayı Dubai Penaltı Kupası oyununda kalede yuvarlak içerisinde gözüken puanlara hedef almak ve o hedeflere şut çekip gole çevirmek size yüksek puanlar almanızı sağlıyor. Ayrıca bu hedeflerdeki başarınıza göre size fazladan bir başarısız atış hakkı daha verilebiliyor. Dubai Penaltı Kupası oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler.

Penaltı Çekişme 2013 Penaltı Çekişme 2013 Turnuva, dostluk maçı ve lig olarak 3 bölümde penaltı atışı yapabileceğiniz Penaltı Çekişme 2013 oyununda bölüm seçimi yaptıktan sonra ülke seçimi yapıyoruz. Daha sonra forma tipini seçip oyuna başlıyoruz. Penaltı Çekişme oyununda sadece şut çekmek değil kaleci de oluyoruz. Penaltı Çekişme 2013 oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

0/1