Çöp Adam Savaşları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çöp Adam Savaşları Oyunu Oyna


Çöp Adam Savaşları
; Savaş oyunları arasında zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir oyun olarak karşımıza çıkan Çöp Adam Savaşları oyununda, Kılıç Ustası, Muhteşem Okçu, Mızrakçı ve Büyücünün yanısıra bir çok farklı savaşçı ile hem kendi bölgenizi korumalı, hem de düşmanı yerle bir etmelisiniz. Çöp Adam Savaşları oyununda, değişik stratejiler ile düşman askerleri üstüne gitmeli, tek bir strateji ile savaşmamalısınız. Savaş oyunu içerisinde size oyunun nasıl oynanacağı türkçe olarak belirtildiği için açıklama gereksinimi duymadık. Çöp Adam Savaşları oyununda başarılar.


Çöp Adam Savaşları Oyunu 2238 kez oynandı. Savaş Oyunları

39 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7.44/10

Oyunu Paylaş:

Çöp Adam Savaşları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Taş Devri Adamı Taş Devri Adamı Taş Devrinde yaşayan adam ile gizli eşyaları toplayarak çıkışa ulaşmaya çalışıyorsunuz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Savaşçı Robot Adam Savaşçı Robot Adam Havadan ve karadan düşman askerlerinin taruzlarına karşılık Savaşçı Robot Adam ile lazer ve füze saldırısı ile düşmanları yok etmeniz gerekiyor. X tuşuyla lazeri z tuşu ile de füze atışı yapıyorsunuz. Toplamda 3 can hakkınızın bulunduğu Savaşçı Robot Adam oyununda lazer her zaman kullanabileceğiniz bir silah değildir. Yukarıdaki "UNIBEAM" kapsülü dolduğunda lazeri ateşleyebilirsiniz.

Sakız Savaşları Sakız Savaşları Uzaydan sakıza benzer yapısıyla sakız adını alan, dünya dışı saldırgan yaratıklarla dünyanın başı dertte. Sizi son teknoloji savunma zırhlarıyla donatan dünyanın ayakta kalan strateji ve savunma hattı bölge başkanlığı, yoğun istila altındaki bölgelere sizi gönderiyor. Sizden istenen istilacı sakız canavarlarını etkisiz hale getirmeniz. Sakız Savaşları oyununda w, a, s, d tuşları ile özel koruyucu askeri yönlendirirken, mause ile de hedef alıp düşmanları yok ediyoruz. Sakız Savaşları oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler. Kral oyun ve diğer oyun sitelerine bir alternatif olarak kurulan Kral Penaltı oyun sitesinde futbol oyunları ön planda tutulmuştur. Ancak diğer spor oyunları ve oyun severlerin gözdesi olan farklı kategorilerdeki oyunları da sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Örümcek Adam Örümcek Adam Şehirde suç oranı artarken bu durumdan rahatsız olan Örümcek Adam, tekrardan görev başında. Bu serüvende sizin yardımınıza ihtiyaç duyan Örümcek Adamı oyununu yön tuşları ve boşluk tuşu (zıplamak için) ile oynayabilirsiniz. Örümcek Adam oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Motorcu Kurt Adam Motorcu Kurt Adam Kurt adam ile motora binin ve bütün etapları geçmeye çalışın. Yarışı kazanarak şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Yön tuşlarıyla motoru sürebilirsiniz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Kivi Adam Kivi Adam Oyundaki şaşkın kivi adam gizemli nesneler peşinde. Yapman gereken ipuçlarından yararlanarak diğer meyveleriyle birlikte saray askerlerine kafa tutmak. Oyun kontrolü için Mouse kullanman yeterlidir. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

İp Adam Futbol İp Adam Futbol İp adam ile futbol topu ile gol atmalısınız. İpe sarılı adam ile başarılı bir şekilde golleri atacaksınız. Futbolcuyu Yön tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Deniz Savaşları Deniz Savaşları Korsanlar tüm ülkelerde tüm deniz kuvvetleri ile çok ciddi şekilde savaşıyorlar. Deniz Savaşlarında ilk geminizle düşman gemilerine doğru yola çıkmalısınız, düşman gemilerini batırmalı ve ardından ganimetleri almalısınız. Siz güçlendikçe ve merkezleri ele geçirdikçe daha azılı düşmanlar sizi bekliyor olacak. Deniz Savaşları tüm hızıyla devam ediyor. Sizin için güvenli olan sınır içerisine giren düşman gemilerini şekillerine göre güç durumlarını anlayabilirsiniz. Oyunu kavrayabilmeniz için bir müddet oyuna ilgi göstermeniz gerekmektedir. Çünkü bir den çok gemi seçimi, gemilerin modifikasyonu ve güç, kargo gibi özellikleri geliştirebilme özelliklerini bu kısa açıklamada anlatmak çok güç. Her savaş sonrası kesinlikle merkezlerden birine gidip gemi üstünde çıkan tamir et butonalrından kazandığınız paralarla gemileri tamir ettirmelisiniz. Bu arada ganimetlerde kargonuzda bulunanları merkezlerde bulunan Trade butonuyla da satabilirsiniz. İyi savaşlar. Deniz Savaşları oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Damla Savaşları Damla Savaşları Daha fazla alanı ele geçirerek hakimiyet kurmaya çalıştığınız Damla Savaşları oyununda mause yardımı ile alanları boşluk bırakmamak ve düşman damlaların girmesine izin vermeyerek üstünlük kurmaya çalışıyorsunuz. Bir strateji - zeka oyunu olan Damla Savaşları oyununda, taktik geliştirerek düşmanın önünü kesmeye ve alan hakimiyetini en yüksekte tutmaya çalışmalısınız. Oyuna başladığınızda Mavi damlalar sizi temsil ediyor. Mavi damlaları sağ - sol, ileri - geri veya çapraz hareketle çoğaltabilir veya belirli bir mesafe atlatarak üreme sağlanmadan ilerleyebilirsiniz. Damla Savaşları oyununda, futbol oyunları sitesi olan kral penaltı, penaltı oyunları, frikik oyunları, basketbol oyunları ve diğer spor oyunları ön planda olmak üzere bir çok oyunu sizlere sunuyor. Kral Oyun ve dğer oyun sitelerine bir alternatif olarak Kral penaltı oyunları sitesi başarılar diler...

Çöp Adam Savaşları Çöp Adam Savaşları Savaş oyunları arasında zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir oyun olarak karşımıza çıkan Çöp Adam Savaşları oyununda, Kılıç Ustası, Muhteşem Okçu, Mızrakçı ve Büyücünün yanısıra bir çok farklı savaşçı ile hem kendi bölgenizi korumalı, hem de düşmanı yerle bir etmelisiniz. Çöp Adam Savaşları oyununda, değişik stratejiler ile düşman askerleri üstüne gitmeli, tek bir strateji ile savaşmamalısınız. Savaş oyunu içerisinde size oyunun nasıl oynanacağı türkçe olarak belirtildiği için açıklama gereksinimi duymadık. Çöp Adam Savaşları oyununda başarılar.