Yemek Oyunları

0/0

Yemek Oyunları Yemek oyunları sunan kral penaltı sizler için yemek pişirme oyunları, yemek yapma oyunları sunar.

Soslu Makarna Hazırla Soslu Makarna Hazırla Güzel Sara mutfaktaki yeteneklerini paslandırmamak adına yeni lezzetler peşindedir. Saranın bu seferki menüsünde soslu makarna var. Malzemeleri kullanarak Saraya yardım etmen gerekiyor. Yönergeleri takip ederek oyunu daha kolay oynayabilirsin. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Restourant Sahibi Restourant Sahibi Şehrin en nezih ve en lüks restourantına sahipsin. Hâl böyle olunca müşterilerinde fazlasıyla geliyorlar. Oyunda yapman gereken restouranta gelen müşterilerinin isteklerini yapman ve iyi bir hizmet sunman. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Enfes Makarna Enfes Makarna Saranın bugünkü menüsünde enfes bir makarna var. Yapman gereken malzemeleri kullanarak makarnayı hazırlamak. Oyunu Mouse ile oynayabilirsin. Umarım yapacağın makarna çok leziz olur. Güzel olursa yine gerekebilir yardımın. Kral Penaltı sizler için kral oyun en yeni ve en güzel Kral Penaltı içeriği sunan Kral Penaltı Oyunları sitesidir.

Sara Mutfakta Sara Mutfakta Sara alışverişten döndü ve çok yorgun, arkadaşlarının hiç birisi ona yardım etmek istemedi ve siz buradasınız Saraya Mutfakta Yardım Edebilir misiniz? Misafirlerin gelmesine çok az zaman kaldı, Sara size neler lazım onları anlatacak sizde bu malzemeleri bularak enfes kurabiyeler yapabilirsiniz... İyi eğlenceler. Sara Mutfakta oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Aşçı Sara Aşçı Sara Sara, çok marifetli tatlı bir kız. Elindeki malzemelere göre mutfakta harika yemekler yapıyor. Sara bir de bu güzel vücudunu sağlıklı beslenmesine borçlu,dışarıdan yemek almak hiç de ona göre değil. Bundan dolayı da tüm yemeklerini kendisi yapıyor. Ancak bu kadar marifetli olunca tabii misafiri de eksik olmuyor. Sara nın bu sefer bir çok arkadaşı yemeğe geliyor. Sizden Sara bugülük yardım istiyor. Aşçı Sara ya bu muhteşem yemekler için yardımcı olur musunuz. Misafirler sizin yaptığınız yemeklere bayılacak. Mutfakta iyi eğlenceler... Aşçı Sara oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Pratik Pizza Pratik Pizza Bir çok kişinin severek yediği pizzanın kolay bir şekilde hazırlanabileceğini biliyor muydunuz? İsterseniz beraber bir pizza yapalım. Üstalik Pratik Pizza, çok lezzetli bir pizzadır. Pratik Pizza yapımında iyi eğlenceler :)

Hamburger Fırlat Hamburger Fırlat Marifetli aşçı yaptığı hamburgerler ile piknikteki konukçulara ziyafet veriyor. Hamburger Fırlat oyununda ne kadar ileriye hamburgeri gönderebilirseniz o kadar çok puan toplar ve hamburgerinizi daha ileriye gidecek güce getirebilirsiniz. Hamburger Fırlat oyununda diğer fırlat oyunlarından farklı olarak yol süresince bir çok etkenide yanınıza alarak ilerliyorsunuz. Mause kullanarak bu bonusları ve ayrıca özellikleri kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler Hamburger Fırlat oyununda kral penaltı, penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

London Pizza London Pizza Pizza her ustanın elinde farklı bir tada bürünüyor ve bir çok lezzeti içinde barındırıyor. Daha önce hiç London Pizza yediniz mi? Yemediyseniz bile bu güzel pizzayı aşçımız yardımıyla beraber yapabilirsiniz. Bu enfes London Pizza dan yaptıktan sonra bize de ikram eder misiniz? Şimdiden ellerinize sağlık :) London Pizza oyununda kral penaltı, penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Tavuk Döner Hazırlama Tavuk Döner Hazırlama Enfes bir tavuk döner hazırlama işinde usta bir aşçı olamasakta, bir usta tarafından verilen talimatları yerine getirip çok güzel bir tavuk döner hazırlayabiliriz sanıyorum. Mutfak işlerinde marifetli iseniz size iyi eğlenceler :) Tavuk Döner Hazırlama oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Akşam Yemeği Akşam Yemeği Bu akşam özel misafirleri konuk edeceğiz. Onlar için muhteşem yemekler hazırlamaya çalışıyoruz ama vaktimiz çok az. Bundan dolayı da yardımınıza ihtiyacımız var. Akşam Yemeği menümüzün bir kısmını hazırladık ama hala bir çok hazırlık yapmamız gerekiyor. Akşam gelecek misafirlerde yoğun bir günden sonra çok aç bir şekilde gelecekleri için sabırsız olacaklardır. Akşam Yemeği için yardım eder misiniz? Akşam Yemeği oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Mercimek Çorbası Mercimek Çorbası Biz size yardımcı olacağız, çorba yapmak için bütün mazlemeleri de hazırladık, Mercimek çorbası için gerekli olan kaplar, tabaklar, bıçakalrda yerlerinde, soğukta durması gereken malzemeleri de dolaba koyduk, çorba için gerekli olan malzemeler yerli yerinde. Bize enfes bir mercimek çorbası yapar mısınız? Mercimek Çorbası oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Sebze Çorbası Sebze Çorbası Verilen talimatları yerine getirerek, sebze çorbası malzemelerini ilk önce çorba için hazır hale getiriyoruz. Daha sonra ise pişirip müşterinin beğenisine bırakıyoruz. Ne kadar hızlı ve hatasız bir şekilde işlemleri yerine getirirsek müşterinin sebze çorbasından alacağı tat o kadar güzel oluyor. Tabii müşteriden önce şef bu çorbayı tadıp puan verecek.

0/0