Sara Mutfakta

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sara Mutfakta Oyunu Oyna


Sara Mutfakta
; Sara alışverişten döndü ve çok yorgun, arkadaşlarının hiç birisi ona yardım etmek istemedi ve siz buradasınız Saraya Mutfakta Yardım Edebilir misiniz? Misafirlerin gelmesine çok az zaman kaldı, Sara size neler lazım onları anlatacak sizde bu malzemeleri bularak enfes kurabiyeler yapabilirsiniz... İyi eğlenceler.

Sara Mutfakta oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.


Sara Mutfakta Oyunu 3031 kez oynandı. Yemek Oyunları

101 kişi oy kullandı, Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5.35/10

Oyunu Paylaş:

Sara Mutfakta Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazartesi 30 Aralık 2013
+2

bu oyun neden açılmıyor (bilgisayarınızın kaynak yetersizliğinden, flash player yüklü olmadığından ya da internet bağlantınızdaki sorunlardan kaynaklanabilir.)

Misafir Oyuncu
Salı 16 Temmuz 2013
+2

oyunlarınız gerçekten mümkemel

Misafir Oyuncu
Çarşamba 05 Haziran 2013
+2

bu oyunu hiç beğenmedim

Misafir Oyuncu
Perşembe 25 Nisan 2013
+2

OYUNUNUZ ÇOK GÜZEL

Misafir Oyuncu
Pazartesi 22 Nisan 2013
+1

güzel bir oyundur ama 5dakkyaya acılmıyor

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sara Mutfakta Sara Mutfakta Sara alışverişten döndü ve çok yorgun, arkadaşlarının hiç birisi ona yardım etmek istemedi ve siz buradasınız Saraya Mutfakta Yardım Edebilir misiniz? Misafirlerin gelmesine çok az zaman kaldı, Sara size neler lazım onları anlatacak sizde bu malzemeleri bularak enfes kurabiyeler yapabilirsiniz... İyi eğlenceler. Sara Mutfakta oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.

Galatasaray Fenerbahçe Gol Tahmini Galatasaray Fenerbahçe Gol Tahmini Türkiye ligindeki iki ezeli rakibin birbirine karşı attığı golleri tahmin etmeye çalışacaksınız. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bugüne dek yaşadığı pozisyonlardan birkaçını size sunan bu oyunda yapmanız gereken maksimum puanı elde etmektir. Gol, direk, aut veya kaleci şıklarından birisini işaretleyip her soruda başarılı olabilirsiniz. Size sunulan 3 şık arasından birini pozisyonu izledikten sonra işaretleyerek oyunu tamamlayabilirsiniz. Alacağınız puan ile rakiplerinizle yapılacak sıralamaya girebilirsiniz. Nasıl Oynanır? Oyunu mouse ile oynamanız mümkündür. Mouse yardımıyla size sorulan soruları cevaplandırabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Aşçı Sara Aşçı Sara Sara, çok marifetli tatlı bir kız. Elindeki malzemelere göre mutfakta harika yemekler yapıyor. Sara bir de bu güzel vücudunu sağlıklı beslenmesine borçlu,dışarıdan yemek almak hiç de ona göre değil. Bundan dolayı da tüm yemeklerini kendisi yapıyor. Ancak bu kadar marifetli olunca tabii misafiri de eksik olmuyor. Sara nın bu sefer bir çok arkadaşı yemeğe geliyor. Sizden Sara bugülük yardım istiyor. Aşçı Sara ya bu muhteşem yemekler için yardımcı olur musunuz. Misafirler sizin yaptığınız yemeklere bayılacak. Mutfakta iyi eğlenceler... Aşçı Sara oyununda penaltı oyunları sitesi olan kral penaltı oyunları başarılar diler.